Kördüğüm 197. Bölüm Özeti (Part 1)

5Kördüğüm dizisinde İşça’nın doğum gününü hatırlayan Veer onu telefonla arayıp doğum gününü kutlamıştı. Ardından gelen kargo ile Veer’in kendisine aldığını düşündüğü hediyeyi çok beğenmişti. Bakalım bu bölümde hediye kimden geldi? Veer ise işlerini bitirip Bundella konağına dönebilecek mi? Bu soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz. 

Bölüm, Damini ile Jogi’nin Thakur konağı önünde konuşması ile başlar. Damini, kızı İşça’ya Vansh’ın saldırdığını kızını kurtarmak istediğini söyler. Jogi bu işi ancak polis çözeceğini söyler. Sabah olduğunda herkes İşça’nın doğum günü için küçük bir dua töreni yapar. Vasnh üst katta İşça’ya kırmızı buket çiçek verir. İşça arkasını dönüp gider. Vansh yani gerçek ismi Rocky ise İşça’ kendisinin çiçeğini kabul etmediği için sinir olur ve aklına hain bir plan gelir.

Tapu ise Rathore’nin eski eşine ait kıyafetlerini giyip Rathod’a o kadını hatırlattığı için kendine kızar. Ragu ise hiç beklemediği yerden eski defterler açılmıştır. Tapasya2nın yüzüne dahi bakmak istemez. Annesi bu duruma el atıp olayı unutturmak istese de Ragu, yanlız kalmak istediğini rica edip annesine kendisini rahat bırakmasını ister. İşça doğum gününü annesi ve Jogi’ler ile kutlamak için Thakur konağına gider. Damini kızı için en sevdiği pasta yapmıştır. Divya ile Jogi de orada İşça’nın yeni yaşını kutlar.

İşça, kendisine Veer’in gönderdiği sare’yi annesine gösterip kocam ne kadar zevkli değil mi der. Damini ise damadım öyledir der. Ardından laf Vansh’a gelir ve dikkat etmesini ister. İşça ise Veer’in çok yakında geleceğini ve bu işi çözeceğini söyleyip Bundella evine gider. İçeri girdiğinde etraf mumlarla süslenmiş ve her taraf kırmızı ile süslenmiştir. İçeriye doğru ilerleyince başından aşağıya kırmızı gül yaprakları düşmeye başlayınca İşça bunu Veer’in yaptığını düşünüp çok mutlu olur.

Arkası dönük şekilde görünce koşup seni seviyorum Veer deyip sarılır. Vansh yani Rocky ise bende seni İşça der. İşça tabi şok. Hemen uzaklaşmak ister. Rocky ise aldığım sariyi giymişin. Beğeneceğini biliyordum der. İşça hemen ev halkını çağırmaya çalışsa da Rocky evde kimsenin olmadığını söyler. Kendisi ile dans etmek istediğini söyler. İşça ise ağlamaya başlar. Rocky zorla İşça’ya sarılır. Bu sırada Veer’in sesi duyulur. İşça, Rocky itekleyip Veer’e sarılır. Veer, Rocky ile sarılmasını görmemiştir. Veer karşısında Vansh’ı görünce dona kalır.

Uzun bir süre Vansh’ın konuşmasını dinler. İşça ise inanmamasını bu adamın yalancı olduğunu, Daddaji ile Ummed’in bu adama inanmadıklarını söyler. Rocky ise gözleri dolu dolu gibi yapıp sonra da  sen de mi inanmayacaksın kardeşim bana der. Veer,  Rocky’nin yanına gelerek yakından bakar.  Vansh’ın oyununa gelir ve kardeşim diyerek sarılır. İşça şok olur. Admı evden kovmasını beklerken Veer, Vansh olduğuna inanır. Rathot ise balkonda eski eşine ait takı ve kıyafetlere bakar. Bu sırada arka planda “Yeh Honsla (Sad)” şarkısı çalar.

Bundella evinde Ummed oğlu Veer’e o bir yalancı ve Vansh değil nasıl inanırsın oğlum diye kızar. Mai de oraya gelir ve bende Mai gibi düşünüyorum baba der. Tapu Rathore’yi bu kadar yaralayan eski eşi hakkında resim veya bilgi bulabilmek için tekrar depoya gider. Eski eşine ait resimleri bulunca telefon ile düğün resimlerini çeker. Bu sırada Rathore’nin annesi sesi duyar ve Tapu’yu depoda yakalar. Tapu ise bir mana uydurup Rathore’nin annesinden kurtulmak ister.
Kördüğüm 197. Bölüm Fragmanı
Henüz kanal Fragmanı yayımlamamıştır.
Etiketler: Kördüğüm 19 Şubat Özet, Kördüğüm 197. Bölüm Özeti, Kördüğüm 20 Şubat’ta Çalan Şarkı Eklenme Tarihi: 15 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.