Kördüğüm 197. Bölüm Özeti (Part 2)

5Kördüğüm  dizisinde 18 Şubat’ta ekranlara gelecek olan 197. Bölümde  Veer’in eve gelmesi ve Rocky’i kardeşi Vansh’a çok benzetip onun geldiğine inanması ile İşça’nın beklediği tepkiyi Veer vermez. Artık İşça,nın işi daha zor. Bakalım İşça, Rocky ile nasıl mücadele edecek. 

Bölüm, Rothore’nin annesi ile Tapasya’nın depodaki konuşması ile başlar. Tapu kaynanasına kendisini anlamasını isterken Kaynanası ise bu işi daha fazla karıştırıp oğlunu üzmemesini ister. Veer’in eve gelmesi Rocky’nin işini daha da zorlasa da Veer’in kendisini kabullenmesi Rocky’nin işine gelir. Rocky artık rahat rahat İşça ile uğraşamayacağı için sinir olmaktadır.
 
Rocyk Daddaji ile Mai’nin yanında sıkıldığını belli etmek için çocuk misali eline tenis topunu alıp duvara atıp hırsını çıkarmaya çalışır. Mai de yalandan oğlunun yanına gelip ne oldu der. Vansh görünümlü Rocky ise anne eski hayatımı özlüyorum diyerek. İşça’yı geri karısı olarak görmek istediğinin sinyalini verir.

Daddaji ise Mai ile Rocky’i dikkatle takip eder. Tapasya ise Rathore’nin eski karısının başına ne geldiğini önce eski gazetelerden arar. Ancak bir şey bulamaz. Daha sonra İnternet den arayıp eşi ile alakalı bazı haberlere ulaşır. Jogi, Veer2in gelip gelmediğini ve olayın çözülüp çözülmediğini sormak için Veer’i arar. Veer geldiğini söyleyince kendisini Vansh olarak tanıtan yalancıya ne yaptın der. Veer ise o yalancı değil ve kardeşim Vansh der.
 
Jogi de İşça gibi şok olur. Rocky parasının olmadığını söyleyip Veer’e bankadan para çekmesini ister. Veer bankaya gidip para çekip çıkar ama Vansh (Rocky’i) bulamaz. Çevrede aramaya başlar. Vansh köşede başka bir adama para verirken görünce şaşırır. Dikkatle takip etmeye başlar. Bu sırada Veer’in telefonu çalar. Hemen telefonu kapatıp arkasını döndüğünde kardeşi zannettiği Vansh orttada yoktur.

Arkasından gitse de bulamaz. Tekara bankanın yanında bulunan arabasına gelince Vansh’ın araba da olduğunu görünce bir kez daha şaşırır. Puşkart ile hanımı da teyzeleri Nani’nin yanına ziyarete giderler. Puşkar beşikte bu eve yakışmış der. Nani ise Puşkar’ın kulağını çekip bir işi beceremedin. Bebeği de başımızın tacı yaptırdın beceriksiz der. Nani Tapu’nun yanına gider. Tapu’nun endişeli, olduğunu söyler. Tapasya ise internette bulduğu haberi gösterir.
 
Nani haberi okumaya başlar. Rathore’nin eski eşi yangında öldüğünü söyler. Rathoıre’nin annesi de hemen gelinin yanına gelip olay ile ilgili açıklama yapmak zorunda kalır. Rocky, Chanda’nın evde hırsızlık yaptığını görünce hiç ses etmez. Bu arada Veer’in de aklı bu sabah Vansh zannettiği Rocky ile yaşadıkları gelir. Aklına bir şüphe gelir. Ya İşça doğru söylüyorsa ya bu adam başkası ise diye kendi kendine dünür. Ardından Vansh’ın aynı yüzü başkası olamaz der.

İşça da uyanır ve kendi üzerine ve Kanha’nın üzerine yemin ederim ki doğru söylüyorum der. Veer ise böyle bir şey için niye yemin ediyorsun der. Eve gelen kişi kardeşim Vansh’tır nokta der. İşça şaşırır. Kısa zamanda nasıl kandın bu yalancı adama dese de Veer sabit düşünceli biridir. Rathore sanırım karısına sıfır araç aldı. Bunu da sürpriz yapacak.  Rocky, akşam Chanda’nın ne yaptığını bildiği için sabah akşam ne yaptığını hangi kapıyı aşırdığını biliyorum. Sen benim Vansh olduğuma inanmıyor musun diye çaktırmadan tehdit eder. Chanda da bunu kimseye söyleme ne istersen yaparım der. Jogi, Veer ile konuştuğunu ve Veer’în Vansh’a inandığını Damini’ye söyler. Damini ise kızı için gözlerinden yaş dökülür.
Kördüğüm 197. Bölüm Fragmanı
Henüz yayıncı kuruluş tarafından yayımlanmamıştır.
 
Etiketler: Kördüğüm 19 Şubat Özeti, Kördüğüm 197. Bölüm Özet Eklenme Tarihi: 15 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.