Kördüğüm 198. Bölüm Özeti (Part 1)

0Kördüğüm dizi adı gibi düğümlenmiş bir hal aldı. Mai’nin getirdiği ve herkese Vansh olarak tanıttığı Rocky kafayı İşça ile bozmuş durumda. Bunu rol için mi yoksa gerçekten mi yapıyor belli değil. Bunu ilerleyen bölüm özetlerinde anlayabileceğiz. 

Kanal 7’nin reytingler noktasında önemli yere sahip olan Kördüğüm dizisinin 198. Bölüm Özetinde; Bölüm, Kasap’ın Daddaji ile Vansh hakkında konuşması ile başlar. Kasap gelen kişinin Vansh olduğunu söylemeye çalışırken Ummed o kişi asla Vansh olamaz diyerek Kasap’ın Daddaji’yi etkilemesinin önüne geçmek ister. Bu sırada olanları yukarı balkondan dinleyen Rocky de gelir ve babası Ummed’e senin evladın olduğuma daha nasıl ispat etmeliyim der. Ummed daha konuşmadan Daadji ben inanıyorum. Sen Vansh’sın der. Ummed şok olur. Madem karşımızdaki bu yabancı kendisini Vansh olduğunu söylüyor. O zaman ben oğlum Vansh’ın imzasını bilirim. At bakayım şuraya bir imza da sen kim mişin anlayalım der.

Vansh önce tedirgin olur. Ceza evinde imza değil parmak bastığı aklına gelir. Sonra eğilip boş yere imza atar. Ratgod evde gazeteye bakarken annesi gelir ve Yuvraj hakkında konuşurlar. Bu sırada Nani gelir ve Tapu’nun yukarıda bebek ile uğraştığını, başkasına ait bayan kıyafetleri bulduğu için moralinin bozuk olduğunu anlatmaya çalışır. Rathore ise bazı olayları kalbimize gömdük yeniden alevlendirmenin bir anlamı yok. Bu kişi Tapasya dahi olsa durum böyle der. Anlamayan var mı daha açık anlatayım mı der. Rathore lafını söyleyip çekip gider Nani ise sinirini Rathod’un annesinden çıkartır. Resmen kadını köpek gibi azarlar.

Bundella evinde ise Rocky’nin Vasnh gibi imza atması Ummed’i şaşırtmıştır. Vansh ise doğru imza atıp atmadığını yukarı çıkıp kontrol eder. Vansh’ın imza örneğini Mai vermiş Rocky de önceden çalışmıştır. Ragu ise yatak odasına gittiğinde internetten çıkartılmış gazete kağıdını bulunca Tapu’nun ne işler karıştırdığını ve eski karısı hakkında araştırma yaptığını öğrenir.  Tapu odaya geldiğinde elindeki gazete kağıdını gösterip Tapu’nu üzerine yürür. Benim acılarımı gün yüzüne çıkarttın diye Tapu’ya fırça atar. Nani ile Puşkar dışarıda buluşurlar. Puşkar, Vasnh hakkında bahsedip Damini ile başı belada olduğunu Jogi’nin ağzından duyduğunu söyler.

İşça Vansh’ın odasına bir mektup yazar. Mektupta yanlışla hediyesini kabul ettiğini am bir daha tekrarlamayacağını ne kadar delil olsa da hepsinin sahte olduğunu ve Vansh olduğuna inanmadığını yazmıştır. İçça ile Veer dışarıda alış veriş yapmış gelmişlerdir. Rocky ikiliyi eve geri dönüşünü kutlamak için masaya davet eder. Veer ile İşça istemese de Vasnh (Rocky) masadan aldığı çiçeği İşça’ya verince Veer deli olur ve Rocky’nin yakasına yapışır. Karıma dokunma der. Vansh ise ben boşandığı hatırlamıyorum der. Tekrar İşça’ya dokunmak ister. Veer gene engel olur. Tabi iş birlikçi Mai gelir ve Vansh’ın İşça’dan boşanmadığını söyler. Veer ise İşça benim karımdır. Herkes bunu iyi anlasın der. Mai ise kanunen İşça Vansh’ın karısıdır der. Bakalım Veer ilk başta bu benim kardeşim Vansh deyip sarılmıştı. Şimdi çeksin acısını. Elinden İşça’yı alsında görsün. 🙂
 
Kördüğüm 198. Bölüm (20 Şubat) Fragmanı
Yayıncı firma tarafından henüz yayınlanmamıştır.
Etiketler: Kördüğüm 198. Bölüm Neler Olacak?, Kördüğüm 198. Bölüm Özeti Eklenme Tarihi: 16 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.