Kördüğüm 199. Bölüm Özeti (Part 1)

3Nani cadısı İşça ile Damini’ye hayatı zehir edip paniklemesine neden olan Vasnh nasıl biri gerçek mi yoksa birilerinin bir oyunu mu diye Bundella evine bakmaya gitmiş, karşısında Vasnh’ı görünce küçük dilini yutmuştur. Bakalım Vasnh görünümlü Rocky ile kötülükler cadısı Nani ne işler yapacak.

Kördüğüm dizisi 199. Bölümü ile 21 Şubat Çarşamba günü ekran karşısında olacak. Bu bölümünü özetini yazımızda bulabilirsiniz. Bölüm, Rocky ile Nani’nin konuşması ile başlar. Rocky , tanıyamadın mı beni Nani der. Bizim cadı ise eli dili kilitlenmiş gibidir. Çünkü gerçek Vansh’ın başına gelenleri bildiği için şok olmuştur.
 
Nani eve ilk gittiğinde sahte bir Vasnh beklerken Nani ile geçmişte yaşadıklarından biraz bahsedince ölen Vasnh’ın dirildiğini düşünür. Damini’nin canı ise Vasnh geldiğine göre Veer aradan çekilip İşça ile Vasnh birlikte olur diye Nani’nin söyledikleri sözler aklına gelir. Divya ile Jogi, Damini’ye moral olarak destek verip İşça ile Veer bu işin üstesinden geleceğini söyler.

İşça dışarıdan gelir. Kapıda Nani ile karşılaşırlar. Bizim cadı bunları sana getirdim. Senin çocuklarının adı neydi der. Onlar için hediye almıştım der. İşça zavallım, Yuvraç için bende doğum gününde alacağım der. Nani onların bu basit hediyeri kabul etmezler. Çok zenginler diyerek kızın moralini bozar.
 
Evde kral gibi ağırlanan Rocky’nin yanıa gelen Veer seni ofise götürmeye geldim der. Mai ise evde Rocky ile yanlız kalıp kızı kaçırtmak ister. Bu durum Mai’nin işine gelmez. Veer bir bundella soyuna yakışacak bir şekilde gelip bizimle ofiste çalışmalı der. Mai Vasnh daha yeni geldi hemen ne işi yapmasını istiyorsun. Oturup dinlesin der. Ama başka planları da olan Rocky Mai’ye ısrar edip ofiste çalışmak istediğini söyler.

Veer’in amacı hem evde İşça ile yalnız kalmasına engel olmak hem de Vansh gibi hareket eden bu yabancıyı yakından takip etmek ister. Veer baskın çıkar ve Rocky’i ofise götürmeyi başarır. Rathore konağında bir hazırlık yapılmaktadır. Nani sebebini sorunca annesini akşam misafirimiz var der. Ragu dışarı çıkarken gerekli ihtiyaçlar için para verir.
 
Ragu gidince kadının elinden Nani bütün parayı alıp ben hallederim der. Veer, Mai ile konuşmaya yanına gider. Neden Vasnh’a destek verdiğini ve hemen nasıl kabullendiği gibi konularda konuşmak isterken Rocjky gelir. Veer tabi rahat rahat konuşamaz.

Mai odadan çıkınca Rocky o benim karım deyince Veer, Rocky’nin boğazını sıkar. Yumruğunu kaldırır ama vurmaz. Tapasya ise evde bir temizlik ve hazırlık içinde olduğunu görünce kaynanasına kimin için yapıyorsunuz bu kadar hazırlığı der. Kadın da oğlum gelecek der. Tapasya şaşırır. Çünkü Kaynanasının bir tek oğlu Ragu olduğunu bilir. Bu arada Ragu merdivenlerden inip gelince Ragu kardeşinin geleceğini söyler.
 
Veer, Bundella evinde dolaşırken birileri ile konuştuğunu duyar. Rocy, tam anlaşılmasa da karşı taraftan direktifler aldığını anlar. Yani Rocky bu işte yalnız olmadığını Veer anlamış olur. Akşam yeğe bekledikleri Ragu’nun kardeşi biraz gecikince Tapasya koltukta uyuya kalır. Ragu’nun kardeşi direk yengesinin karşısına çıkar. Tapasya karşısında kimi gördü ki bu kadar heyecan yaptı? Bu sorunun cevabını Kördüğüm 199. Bölüm Özeti Part 2 de bulabilirsiniz.
Kördüğüm 21 Şubat Fragmanı
Henüz yayınlanmamıştır.
 
 
Etiketler: Kördüğüm 199. Bölüm Özeti, Kördüğüm 21 Şubat Fragmanı Eklenme Tarihi: 17 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.