Kördüğüm 199. Bölüm Özeti (Part 2)

8Rathore konağına hiç beklenmeyen ve Tapasya gördüğünde şok olan bu misafir kim? Gelen kişi Tapu’yu nasıl etkileyecek? İşte cevapları.

Şimdi Kördüğüm dizisinin yazacağım bölümü kanal 7 ekranlarına 21 Şubat Çarşamba günü yayınlanacaktır. Bu kısım 2. partın özetidir. Birinci parta en altta bulunan bölümler arasında bulabilirsiniz. 199. Bölüm Özeti Tapu karşısında daha önce gördüğü ve zamanında sevgili olan Sid’i görünce şaşırır. Arkasında Ragu gelir. Tapu bu kim kocacığım der. Ragu sizi tanıştırayım. Bu benim haylaz kardeşim Sid der. Tabi Tapasya da daha önce tanımıyormuş gibi yapsa da Sid’i karşısında gördüğünde onunla yaşadığı anıları gelir. Sid de çaktırmaz.

Sizin adınızı abim Ragu dan çok duyuyordum tanışmak bu güneymiş der. Damini eskiden kendi tekstil işi ile uğraştığı dikiş makin asına oturur. İşça’yı ne zorluklarla büyüttüğü aklına gelir. Valizinden, İşça’nın bebekliğine ait elbisesini çıkartınca çok duygulanır. Tapu ne yapacağını bilemez bir halde masaya oturur.  Ragu’nun annesi oğlu Sid’e kızar. Ne aradın ne sordun diye. Ragu  da bu konuda sitemlerini iletir. Sid ise özür dileyip dostlarım,  kız arkadaşlarım yokluğunuzu aratmadı der. Sid lafları ile Tapasya’yı çaktırmadan sıkıştırır. Aralarında geçen her olayı sid bu gidişle hatırlatacak. 

Ragu’nun annesi kız arkadaşını bizimle tanıştırmadı diye kızar. Sid ise yakında tanıştırmayı düşünüyorum derken Tapasya’ya bakıp sırıtır. Thakur konağında ise gece vakti dikiş makinasının sesleri yankılanır. Divya sese gider Damini kıyafet diktiğini görünce ne yaptığını sorar. Mukta’ya, Kanha’ya ve Yuvaç’a kıyafet diktiğini söyler. Divya kolay gelsin der. Bundella evinde Sabah İşça kalkıp dua ve ikram tepsisini hazırlar. Tepsideki mum sönmek üzere iken İşça’nın arkasından bir el uzanır ve mumun sönmesine engel olur. İşça da kocası Veer zannedip teşekkür eder. Mumun sönmesi gelenek ve inanışlarına göre uğursuzluk getirdiğine inanırlar. 

Arkasını döndüğünde Rocky (Vasnh)’ı görünce elindeki tepsi yere düşer ve kıyafeti alev almaya başlar. Hemen yangını söndürürler. Veer ise Vasnh’ın arkasından yaklaşıp karımdan uzak dur demedim mi sana der. Mai de İşça için kardeşini mi döveceksin yani diye Veer’e kızar. Kavga olmadan aralaşmış olurlar. Jogi ise Vasnh zannettiği kişinin sözleri kulaklarında çınlamakta ve olayı nasıl çözeceğini düşünmektedir. İşça Vansh denilen adamla nasıl mücadele edeceğini düşünürken, Tapasya ise yıllar önce sevgilisi olan Sid’in, Ragu’nun kardeşi çıkması ile nasıl mücadele edeceğini düşünürken arka planda “Noor e Khuda” şarkısı çalar.

Veer, İşça’nın yanına gidip Vasnh’ın yaptıklarından dolayı özür diler. İşça gidelim bu evden buralardan uzaklaşalım dese de Veer ayrılamayacağını söyler. Bu adamın oyununu ortaya çıkarmamız lazım der.  Jogi ise ilk olarak Nani’nin ağzını arar. Nani kendisi ile alakalı olmadığını söyler. İşça Mukta’yı alıp yatağa odasına götürür. Bu sırada kafası ve yüzü tam gözükmeyecek şekilde yatan kişiyi Veer zannedip Mukta’ya sessiz ol. Baba uyuyor der. Bu aradan biraz zaman geçer ve Mukta’yı uyuttuktan sonra aşağıdan Veer’in, Gaga’yı çağırdığını duyar. İşça o zaman bu yataktaki der ve bölüm burada biter. Gelecek bölüm olan Kördüğüm 200. Bölüm Özetinde buluşmak dileğiyle kalın sağlıcakla.
Kördüğüm 199. Bölüm Fragmanı
Henüz yayında değil.
Etiketler: Kördüğüm 199. Bölüm Özeti, Kördüğüm 21 şubat çalan şarkı, Kördüğüm 21 Şubat Özet Eklenme Tarihi: 17 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.