Kördüğüm 200. Bölüm Özeti (Part 1)

7Kördüğüm dizisinde Rocky, Veer gibi gidip İşça’nın yanına yatıp kafasını gözünü yorgana sardığı için İşça, Veer’in uyuduğunu düşünüp sessizce Mutka’yı uyutmuş ardından Veer’in sesinin aşağıda geldiğini duyunca şok olmuştu. Bakalım bu bölümde İşça ve Veer nasıl tepki verecekler?

Şimdi bahsedeceğimiz özet kalan 7 ekranlarına 22 Şubat Perşembe günü gelecek.Kördüğüm dizisinin 200. Bölüm Özetine hadi başlayalım. Bölüm, İşça’nın korkarak arkasını dönmesi ile başlar. Yatağındaki yatan kim diye baktığında yatakta sadece Kanha vardır. Bir ara hayal mi görüyorum diye düşünürken duvarda İşça’nın posterinin olduğu yerde Vasnh’ın sesini duyar. İşça’nın korkudan gözleri yerinden çıkacak gibi olur. Vansh sen benimsin ve benim olacaksın. Evliliğimiz hala devam ediyor diyerek İşça’nın üzerine yürümeye başlar. İşça yaklaşma dese de Vasnh kılıklı Rocky İşça’yı kollarının arasında hapsedip gitmesine müsaade etmez.
 
İşça daha fazla gelirse bağırıp çığlık atacağını söyleyince Rocky duvara yumruk atıp amacına ulaşamadığı için çekip gider. Bizimki de derin bir nefes alır. Bu arada Nani da yiğeni Divya’ya şirin gözükmek için Divya’nın torununu Thakur konağına alıp getirir.  divya kızı Tapasya’nın nerede olduğunu sorar. Nani, çocuktan kendine vakit ayıramadığını, o yüzden Yuvraç’ı getirdiğini söyler. bu arada Yuvraç ağlamaya başlar. Damini gelen misafire su getirmiştir. Hemen Yuvraç’ı alıp susturur. Nani içinden hemen kan çekti. yoksa susturamazdı diye düşünür. Veer Karadeniz de gemileri batmış gibi derinlere dalmış ve bu Vasnh’tan eşimi ve ailemi nasıl kurtarırım diye düşünürken İşça yanına gelir. Tabi Vasnh da gelir ve ne oludu kardeşim diye dalga geçercesine konuşmaya başlar.
 
Senin karın var oğlun var deha ne istiyorsun da moralini bozuyorsun deyip Veer’în yanında İşça’yı alacağını, o yüzden mi moralin bozuk demeye getirir. Veer ise sanki dilsiz ha bir tepki ver kardeşim konuş sen kimsin de benim karımın yanına 10 metreden daha fazla yaklaşma de. Neyse konumuza dönelim 🙂 Nani, beni alış verişe götür der. Rohini bende geleceğim diye tutturunca Puşkar ses etmez. Yolda Puşkar Yuvraç ile alakalı söylememesi gerek sözleri konuşunca hemen Nani olayı toparlar. Zaten Rohini’nin de konuşmalardan bir şey anlamamıştır.  Damini ise kendi yaptığı kıyafeti Yuvraç’ın üzerine dikmiştir. Nani geri geldiğinde Yuvraç’ın üzerinde bulunana kıyafeti görünce bunu nereden buldun der. Daimin de ben diktim Yuvraç için der. Nani senin dikilmiş kıyafetine ihtiyacı yok der. Bu sırada Ragu kaynanası Divya’yı arar. Tapu’ya bir türlü ulaşamadığını, sizde mi diye sorar.

Divya, Tapu’nun burada olmadığını Yuvraç ile Nani’nin burada olduğunu söyler. Rothore nani ile konuşabilir miyim deyip Nani’yi telefona ister. Nani korkarak biraz da çekinerek telefon ile konuşmaya başlar. Ragu, Tapasya’ya ulaşamadığını evden beraber çıktıkları için nereye gittiğini sorar. Nani, Tapu’nun yolda bir işi vardı hemen geliyorum diyerek çıkar. Nani, Divya’ya da kendine vakit ayrısın dediği için yalanı ortaya çıkar. Divya teyze sen öyle demedin dese de benim hemen gitymeme gerek deyip Thakur konağından gider. Tabi giderken Damini’ye de aşağılayıp gider. Yuvraç için diktiği kıyafeti yere atıp gider. Damini ise sabahlara kadar uğraşıp el emeği diktiği kıyafetin yere atıldığını görünce üzülür. Nani eve geldiğinde Sid ile konuşur.

Sen beni hatırlamadın galiba der. Suçsuz yere beni Tapu hapse attırdığını da mı hatırlamıyorsun deyince Nani’nin jeton düşer. O Sid benim hani Tapasya’nın erkek arkadaşı olan Sid der. Hatırladın demi Nani der. Bu sırada içeri Ragu gelir. Ragu neyi biliyor musun der? Sid daha önce görmediğim için sordum Buraya gelmeden telefon açmıştım telefona sanırım Nani çıkmıştı. Onunla telefonla konuşmuştum der. Nani derin bir nefes alıp Yuvraç’ı da alıp yanlarında uzaklaşır.  İşça ile çocuklar bahçede oyun oynarken Jogi, yeniden Bundella evine gelir. Veer’in nerede olduğunu sorar. İşça Veer çalışmak için ofise gittiğini söyler. Jogi bu Vansh konusunda gerekeni yapacağını hiç korkmamasını söyler. Jogi geri gidecekken Vasnh’ın sesi duyulur. Kayın baba hoş geldin der.

Jogi ben senin baban değilim der. Vansh ise ne çabuk unuttun ben kızını istemiş sen de bana vermiştin der. Jogi İşça Veer’in eşidir. Bunu bozmak isteyen ve yanlış yola girmek isteyenin karşısında beni bulur der. Dokunmayı dene de gör bakalım başına neler geliyor der. Ummed ise Thakur beye nasıl davranıyorsun sen saygısız deyip Rocky’e kızar.
 
Kördüğüm 200. Bölüm Fragmanı
Henüz yayında değil.
Etiketler: Kördüğüm 200. Bölüm Özeti, Kördüğüm 22 Şubat Fragmanı Eklenme Tarihi: 18 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.