Kördüğüm 200. Bölüm Özeti (Part 2)

4Kördüğüm dizisinde jogi, Bundella evine gitmiş, Vansh ile karşılaşmış her ikisi de bir birlerine sert sözler söyleyerek baskı altına almak isterken Ummed gelip büyüklerine nasıl konuşuyorsun diyerek Vasnh görünümlü Rocky’i eve göndermiştir. Daha sonra Ummed, Jogi Thakur’dan özür dilemişti. Şimdi kaldığımız yerden Kördüğüm 200. bölüm Özetine devam edelim.

Bölüm, Ummed’in İşça ile konuşması ile başlar. Jogi Thakur yanında oğlum olduğunu söyleyen ama oğlum olmadığına emin olduğun bu yabancının yaptıklarından dolayı özür dilerim demesi ile başlar. İşça ise babası Ummed’e burada senin bir suçun yok der. Ummed baban Jogi seni bana emanet etti der. Çünkü Jogi, Veer’in Vansh diye kendisini tanıtana hala inandığını düşündüğü için söylemiştir. Sid’in gökte arayıp yerde bulduğu hem de abisinin karısı olarak karşısına çıkmasına çok sevinir. Onun yüzünden hapis yatmasını ve yaşadığı tüm acıların bir bir hesabını soracağına kendine yemin eder. Vah Tapu vah artık acı çekme sırası sende 🙂 Sid bazı olayları tam olarak anlayamamıştır.
 
Veer için ölüp biten Tapu abisi Ragu ile evlenmiş, İşça’yı da Veer’e nasıl bıraktığını anlayamamıştır. Veer, Tapu’ya bazı şeyler sormak için görüşmeye gideceğini bu arada Vasnh evden çıkarsa hemen  haber etmesini söyler. Bu süre zarfında hiç bir şey yapma der. Kapıyı açtığında karşısında Vasnh’ı görürler. Vansh aşağıya çağırıyorlar deyip gider. Veer, hemen dışarı çıkıp bahsettiği yere gider. Yolda Jogi arar. Veer, bu işin arkasındaki tüm şüphelileri araştırdığını söyler. Bunlardan bazıları Puşkar ve Nai de bu şüpheli kişiler arasındadır deyip telefonu kapatır. Veer direk Tapu’nun evine gelir. Bu iş ile ne alakan var senin diye sorar. Kapıdan girerken Sid, Veer’i görür ama Veer, Sid’i görmez.
 
Tapu kendi evinde Veer’i görünce çok şaşırır. Önce donup kalır sonra Mr. Rathore burada yok der. Veer ise  ben senin ile görüşmeye geldim der. Veer uzatmadan konuya gireyim. Ne işler çevirdiğini biliyorum deyip Tapu’nun ağzından laf almaya çalışır. Tapu ise neden bahsediyorsun sen der. Vansh meselesi Tapu bilmemezlik yapma der. Ancak Tapu daha çılgın çıkar ve Veer’i bastırır.
 
Tapu suçlamalarını bir kenara bırak ben de Vasnh konusunda sıkıntı yaşadığını söyler. Bundella evinde yaşadıklarını anlatmak isterken Ragu merdivenlerden iner ve ikilinin yanına gelir. Ragu seni buraya getiren nedir Veer der. bizim ki ise çok çok önemli bir meselede Tapu’ya sormak istediklerim vardı der.

Tapu ise sen sormaya değil suçlamaya gelmişin  diyerek bu iş ile alakası olmadığını kocasının yanında tekrarlamış olur. Ragu geçmişte ne oldu da Veer hayati olduğunu söyleyip kapıma dayandı der. Tapu ise geçmişim ile alakalı konuşmak istemediğini söyler. Bunu en iyi sen anlarsın der. Veer Tapu’dan aradığını bulamayan Veer’i İşça arayıp Vansh’ın ofise gittiğini haber verir. Bizim ki de dışarıda başka işlerle uğraştığını belli etmemek için hızla ofise doğru yola koyulur. Vasnh gelmeden ofiste olmak için giderken yolda Vansh’ın arabasını park ettiğini görünce durup Vasnh’ı takip etmeye başlar. Vasnh ise takip edildiğini düşünüp birden arkasını dönse de Veer’in dikkati sayesinde kendisini takip edeni göremez.

Veer, Vansh’ın buluştuğu kişiyi beklerken birden Mai gelir ve Vansh ile buluşunca Veer anlam veremez. Bu sırada telefonu çalar ve İşça zamanında ofise gişttin mi der. Veer ise başından geçenleri anlatır ve Nansh’ın Mai ile buluştuğunu söyler. İşça, bunun normal olmadığını bu işin içinde iş olduğunu artık daha fazla dikkat etmemiz lazım der. Telefonla konuşması bitince tekrar Vasnh’a baktığında yerinde göremez ve kaçırdığını düşünür. Ofise gitmek için yola koyulduğunda arkasında Vasnh ile mai beklediğini görünce şok olur. Herkes bir birine burada ne aradığını sorar. Tabi hepsi bir birine yalan söyler. 
Kördüğüm 200. Bölüm Fragmanı
Henüz yayında değil.
 
Etiketler: Kördüğüm 200. Bölüm Özeti, Kördüğüm 22 şubat özeti Eklenme Tarihi: 18 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.