Kördüğüm 257. Bölüm Özeti 20 Nisan Fragmanı Mukta Tej İle Evlenecek

5


Kördüğüm dizisinde Mukta ile Rathor konuşmaya devam ediyorlar. Mukta İşça nın Bundela konağına gitmesi için elimden ne geliyorsa yapacağım derken Rathor ondan sabırlı olmasını istiyor. Rathor kızının kendi otelinde cinsel tacize maruz kalmasını kendisine yedirememektedir. Koskoca Rathor’un kızı Yuvraj denen bir sıpanın tacizine uğramıış ve Rathor bir şey yapamamıştır. Allah tan İşça vardı da kızını kurtardı. Rathor’un intikamı acı olacaktır ancak arada İşça nın olması onu engellemektedir.
Rathor’un evden ayrılmasının ardından şeytanın hocası Nani Mukta ile konuşur. Mukta babamla barıştık deyince Nani yi bir telaş sarar. Artık Mukta sahipsiz değildir. Methi ise tapınaktan çıkmıyor artık. Visnu ile yardım faaliyetlerine bizzat katılan Methi Visnu dan hoşlanmaya başlıyor. Yuvraj ceza alır mıyım diye endişelenmektedir. Veer’in destek olmayacağını söylemesi hatta destek olana engel olacağını belirtmesi Yuvraj’ı iyice kızdırmıştır. Bu düşüncelerle arabasına binmek üzereyken birileri kafasına çuval geçirerek kaçırır. 
Yuvraj gözlerini açtığında kendini vinçle asılmış bir mekanda bulur. Yuvraj’ın çığlıklarını kimse duyamaz. Bu çuval işinde kimin parmağı var derken Rtahor çıkıverir tüm karizmasıyla. Rathor önce kendisini tanıtır ardından kızının ismini söyler Mukta Rathor diyerek. Yuvraj işlerin çok ciddi olduğunu anlar. Aman abim ben ettim sen etme ayaklarıyla medet bekler. Rathor Osmanlı olmasa da Hint tokadı aşkeder Yuvraj’a. Yuvraj yüzü kan için yalvarmaya başlar. Rathor kolunu tutar ve merdane gibi kıvırmaya başlar. Yuvraj acı içinde kıvranmaktadır.

Rator dua et annen saygın birisi. İşça arada olmasa benim ne yaptığını öğrenemezdin zira toprağın altında hatırlama şansın olmazdı diye söylenir. Yuvraj annesinin lafını duyunca artistlik yapar o benim annem değil benim için hiç bir saygınlığı yok diye. Rathor silahını doğrultur ve ateş eder. Yuvi öldüm diye kendini bir yoklar. Ancak Rathor onu korkutmak için çok yakınına ateş etmiştir. Rathor anneni tanımış olsaydın böyle laflar etmezdin diye uzaklaşırken Yuvi ben ne olacağım diye hayıflanır. Avazı çıktığı kadar bağırır. Rathor arkasına döner ve bir el daha ateş eder. Yuvraj dolu çuval gibi yere düşer.
İki kız iyi arkadaş olmuşa benziyorlar. Aralarında kalbinde kim var muhabbeti yapıyorlar. Methi Visnu dan bahsederken gözleri gülüyor. Mukta ise düşüncelere dalıyor. Tej ile evlenmek zorunda kalacağını düşünüyor. Bundela konağında ev ahalisi dua etmektedir. Sapık Tej bir anda içeri giriyor ve ben geldiiim diyor. Umed gelmez ağrına yatta da son geldiğin olsun diyerek Tej’e tepki gösteriyor. Gunvanti de Tej’ e tepkilidir. Veer’in başına gelenlerden sonra nasıl yüzümüze bakıyorsun diye kızar. Tej karakoldan aldığı temiz kağıdını onlara gösterir ve olayın bir kaza olduğunu söyler. 
Bunlar yaşanırken bir de Yuvraj eli yüzü morarmış şekilde gelir. Gunvanti nin gözleri büyür ve neler olduğunu sorar. Yuvraj Rathor dan bahseder. Mukta zavallısı kara kara düşünüyor. İşça nın rahata kavuşması için kendi hayatını karartmayı düşünüyor. Sonunda kararını veriyor ve Nani ile durumu konuşuyor. Nani biraz tereddütlü davranıyor. Artık Rathor gibi bir karizma vardır kızını kollayan. Nani Mukta ya iyi düşünmesi için zaman verir. Jogi Takur evinde ise Methi ve Mukta nın evlenme zamanı geldiği ile ilgili konular konuşulmaktadır. Kanha onlar evlenirken benden izin istemeleri gerekiyor diye konuşur. Aslında eğlenceli konulardır bunlar ancak Mukta evleneceği Tej’i düşününce ağlamaya başlar. 
Nihayet karar anı gelmiştir. Nani Mukta yı da alarak Tej ile daha çnce buluştukları kafeye gider. Nani ve Mukta oldukça tedirgindirler. Buluşma yerine gelen Tej’in hiç ümidi yoktur Mukta dan. Ancak Mukta nın evlenmeyi kabul ettiğini söylemesi Tej’e göbek attırır. Tej sevincinden yerinde duramaz. Mukta eve geldiğinde İşça ile karşılaşır. İşça Mukta nın moralinin çok bozuk olduğunu anlar ve sebebini sorar. Mukta olayı geçiştirir. Mukta göz yaşları içinde yatağına uzanır. Nani ise vicdan azabı mı desem Rathor korkusu mu bilemedim Mukta nın yanına gider ve ona düşünmesi için bir kere daha nasihatta bulunur. Mukta artık herşeyin geç olduğunu ve evleneceğini tekrar eder.
Onların konuşurken kapıda bir dinleyen vardır. Rathor tüm heybetiyle ortaya çıkar ve kızım evlenmeyi mi düşünüyorsun diye lafa girer. Onun evlenmesi için her şeyi yapmaya hazır olduğunu söyler. Mukta babasına sarılır. Methi onları uzaktan seyrederken baba özlemiyle göz yaşlarına hakim olamaz. İşça ve Amla Veer’in sağlığı için oruç tutmaktadır. İftar olamasına karşılık İşça orucunu bozmazken Amla dayanamayıp yemeye başlar. İşça Veer iyi olana kadar yeme içmeyi kestiğini Damini ye söylerken Veer kendisine gelmiş ve ilk sözü İşça olmuştur.
Kördüğüm 257. Bölüm Fragmanı

Bu dizi tanıtımını hemen sosyal ağlarda paylaş


Leave A Reply

Your email address will not be published.