Kördüğüm 287. Bölüm Özeti 20 Mayıs Pazar Fragmanı # Akash’ın Kafası Karışmaya Başlar

10


Kördüğüm dizisinin en iyi özetlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Sizlerden gelen istek üzerine Kördüğüm dizisinde özetleri bir kaç bölüm daha önceden yayınlayacğız. Bu nedenle bu hafta özetler seri bir şekilde açılarak normal yayın gününden 7 – 8 bölüm öncesinin özetleri sitemizde olacak.Sözü daha fazla uzatmadan  Kördüğüm 287. Bölüm Özeti’ni sizlere aktaralım.

Kördüğüm 20 Mayıs Pazar Özeti 287. Bölüm Tüyoları

İşça’nın ölüm haberi Akash ve akrabaları arasında şok etkisi yaratmıştır. Maiyya İşça’nın ellerinde acı çekerek ölmesi gerekirken bu kadar kolay kurtulmasından dolayı üzgündür. Akash olayın gerçek olup olmadığından emin olmak için Surabhi’yi arar. Surabhi olayı doğrular ve herkesin İşça’nın töreninin sonuna Meethi’nin gelmesi için onu aradığını söyler.

Ev halkı Meethi’yi törene gönderip göndermemek üzerine tartışmaya başlarlar. Maiyya buna kesinlikle izin vermeyeceğini söyler. Akash Meethi’nin törene gitmesi gerektiğini söyler. Bu durum Maiyya’nın hiç hoşuna gitmeyecektir. Akash’a fırça atar. Mama ise Meethi’ye haber verip kül serpme törenini evde kutlamayı teklif edecektir.

Radhod heryerde Meethi’yi arar. Jogi ise Meethi’nin nerede olduğunu düşünüp durmaktadır. Aynı zamanda Damini’nin gerçeği öğrenmemesi için dikkatli davranmaktadırlar. Rathod araştırmaları sonrası Meethi ve Akash’ın farklı pasaportlarla İsveç’e gittiklerini öğrenir. Bu durumu Jogi ile paylaşır. Jogi Mukta’yı dinlemediği için pişmandır.

Akash’ın ailesi evde bir tören hazırlar ve meethi’ye kutlama yaparak dans edeceklerini söylerler. Meethi “Main To Bhool Chali” şarkısına eşlik ederek dans etmeye başlar. Maiyya keyifle Meethi’yi izler ve çok güzel bir öc aldığını düşünür. Akash ise Meethi’yi dans ederken onunla yaşadığı bazı anları düşünmektedir.Birden kendine gelerek ne yapıyorum ben havasında Meethi’yi izlemeye devam eder. Akash dışında herkesin keyfi yerindedir.

Meethi’nin Dans Ettiği Şarkı :

Meethi dans sonrası bu kutlamanın ne için olduğunu sorunca Maiyya bunun düşmanları olan birinin ölümü sonrası yapılan kutlama olduğunu söyler. Meethi bunu duyunca şok olur. Ölen birinin arkasından şarkı söyleyerek dans ettiği için çok üzülür ve ağlamaya başlar. Maiyya neden ağladığını sorunca Meethi ölen birinin arkasından ağladığını ve büyük günah işlediğini söyleyecektir. Meethi büyük bir günah işlediği için üzülür ve odasına giderek dua edip tanrıdan af dilemeye başlar.

 
Öte yandan Akash , Meethi’nin bu saflığından her geçen gün daha da fazla etkilenmektedir. Tüm bunlar işça’ya acı çektirmek içindi fakat İşça öldü artık bu oyuna gerek yok diye düşünmeye başlayacaktır. Fakat Maiyya sadece İşça değil aileside yaptıklarının bedelini ödeyecek der ve Akash’ın kendisine gelmesi gerektiğini söyler. Akash’ın aklı giderek karışmaktadır.

Meethi’nin kafası giderek karışmaktadır. Evde daha önce gitmesi yasaklanan yere gider. Odanın birinden sesler duyar. Burada kapının arkasından bir kol dışarıya uzanmış kilitli kapıyı açmaya çalışmaktadır. Meethi önce çok korksa da yavaşça yaklaşır ve “bayan yardım istermisiniz” diye sorar. Daha sonra kilidi açmaya karar verir. Etrafa bakar ve bir balta bularak kapının kilidine vurmaya başlar. Kilit kırılır ve Meethi’nin korkulu bakışları içerisinde kadın dışarı çıkarak koşmaya başlar. Doğrudan aşağı iner. Salonda dans eden Maiyya ve diğerleri kadını karşılarında gördüklerinde şok olurlar.

Kilitli olan bu kadın Nirbay’ın karısı Kadambari’dir. Meethi salondakilere bu kadının kim olduğunu ve neden kilitli tutulduğunu sorar. Maiyya kadının akli dengesinin yerinde olmadığını ve tehlikeli biri olduğu için kilitli tutulması gerektiğini söyler. Meethi bu durumdan şüphelenmiştir. Fakat elinden bir şey gelmez. Kadını tekrar götürerek odaya kilitlerler. Meethi odasına çıktığında Akash ile konuşur. Nirbay ise Meethi’nin bu defa çok ileri gittiğini ve çok öfkelendiğini söyleyecektir.

 
Rathod ve Jogi işlerin artık tehlikeli bir hal aldığını düşünerek polise gitmeye karar verirler. Rathod Akas’tan gelen maili polise verir. Polis maili gönderen bilgisayarın İP adresini tespit edebilirsek yerlerini bulabiliriz der. Öte yandan salondakiler Akash’ın değişmeye başladığını Maiyya’ya söyleseler de o Akash’a güvendiğini söyleyerek herkesi susturur.  Meethi daha sonra kadının kililendiği yere tekrar gider. Kadın karnının aç olduğunu söyleyince meethi ona yemek getirmek için mutfağa iner. Hazırladığı yemeği kadına götürürken Nirbay ve babası ile karşılaşır. Yemeği Kadambari’ye götürdüğünü söyleyince nirbay ve babası Agarth çok öfkelenir.

Kördüğüm 287. Bölüm Özeti’nin sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen
unutmayın.
 

Etiketler: kördüğüm 19 mayıs özeti, kördüğüm 287. bölüm fragmanı
Eklenme Tarihi: 18 Mayıs 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.