Kördüğüm 314. Bölüm Özeti 16 Haziran Cumartesi Fragmanı # Meethi’nin Büyük Pişmanlığı

5


Kördüğüm özetlerini tek parça halinde sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Hatırlanacağı gibi geçen bölümde Meethi ve Vishnu evlenmiş Vishnu , Nani’nin duygu sömürüsü sonrası bu evliliğe razı olmuştu. Meethi yaptığından pişman olmuş ve bu oyuna son vermek için Vishnu ile konuşmaya gitmişti. Vishnu ise boşanmayı kabul etmemişti.  16 Haziran Cumartesi günü yaşanacaklara dair tüyoları Kördüğüm 314. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık

Kördüğüm 16 Haziran Özeti 314. Bölüm Tüyoları

Meethi boşanma isteğini reddeden Vishnu’ya bunun nedeninn sorar. Vishnu ise ikimizde hata yaptık ve bunun bedelini ödemek zorundayız diyerek cevap verir. Mukta üzgünm bir şekilde pencereden dışarıyı seyretmektedir. Tapasya Mukta’nın bu durumuna çok üzülür. Tapasya , Radhor’un kendisine söylediklerini hatırlar ve geçmişte yaşadığı olayları hatırlayarak göz yaşı döker. Mukta ile konuşmaya çalışsa da Mukta ona cevap vermez ve yanından uzaklaşır. Tapasya arkasından seslenerek bu düğün onların akderiydi ve yapılmak zorundaydı deyince Mukta sinirlenir ve birbirini seven insanlar kavuşamadı kardeşim bana ihanet etti der.

Rathor nezarette olduğu için eli kolu bağlı şekilde oturmaktan dolayı çok mutsuzdur. Akash ise sürekli Meethi’yi düşünmektedir. Meethi ise olanları bir şekilde Akash’a anlatmaya kararlıdır. Vishnu ise Meethi’yi arar ve düğün sonrası yapılması gerkenleri yapmak için çağırır. Meethi ve Vishnu düğün ertesi ritüelleri için eve geleceklerdir. mukta bunu duyunca sinilenir. Kendisine haberi veren Nani’ye ters bir şekilde onların ne yaptıkları beni ilgilendirmiyor der. Nani geldiğinde kardeşinle bir araya gelrek bana olanları anlatmanızı istiyorum dediğinde Mukta o benim kardeşim değil diyerek Nani’ya çıkışır. Nani , Mukta’nın halini görünce yaptığından pişman olmaya başlar. Mukta’yı güçlü ol ve Vishnu’yu unutmaya çalış diye teselli eder.

Visnu ve meethi eve gelirler. Mukta onların gelişini izlerken çok üzgündür. Tapasya onun durumunu fark ederek onu mutfağa gönderir. Maiyya ise evde herkese tatlı dağıtmaktadır. Agarth onun bu keyifli hallerini görünce çok öfkelenir ve oğlum ölmüşken nasıl böyle davranırsın diyerek tepki gösterir. maiyya ise Rathor hapiste , Surabhi çocuğunu doğuracak ve Meethi , Akash ile değil başka biriyle evlendi der. Diğerleri bu haberlere sevinirler ve Akash’ın nerede olduğunu sorarlar. Maiyya onun biraz zamana ihtiyacı var yakında kendini toparlayacaktır diye yanıtlar.

Akash karanlık bir odada kemerle kendini kırbaçlamaktadır. Agarth ise Maiyya’ya oğlum buraya gelmeli onun bize ihtiyacı var der. Maiyya ise onun bir süre yalnız kalması gerektiğini söyler. bu sırada Meethi ve Vishnu , İşça’nın fotoğrafının önünde dua etmektedir. Vishnu ellerini yıkayıp üzgün bir şekilde odasına geçer . Mukta ona getirmiştir.  Vishnu üzgün olduğunu söylemeye çalışsa da Mukta onu dinlemek istemez ve dönüp kapıya doğru yönelir. Daha sonra Vishnu’ya döner ve biz evlenecektir neden böyle oldu kardeşimde bir başkasını seviyor bu durumu düzeltmelisin der. Vishnu ise artık bunun için çok geç olduğunu söyler. Bu sırada Meethi içeri girer. Bütün hatanın kendisinde olduğunu söyleyerek ağlamaya başlar. Mukta ise boş yere ağlama numarası yapma artık senin gibi bir kardeşim yok der.

Meethi , Nani’nin kendisine mektup yerine başka birşey verdiğini hatırlar ve onun yanına hesap sormaya gider. Nani ve Meethi tartışmaya başlarlar. Bu sırada Tapasya gelir . Mukta’nın ortalarda olmadığını ve nerede olduğunu bilip bilmediklerini sorar. Meethi ve Tapasya hemen Mukta’ya ulaşmaya çalışırlar. Mukta’nın telefonu kapalıdır. Öte yandan Maiyya gelen telefonla Rathor’un ceset bulunamadığı için delil yetersizliği nedeniyle serbest kalacağını öğrenir. Maiyya hemen bir plan yapar. Nirbay’ın vücut ölçülerinde fakat yüzü tanınmaz halde olan bir ceset bularak onun Nirbay olduğunu söylemeye karar verir. Bu sırada Agarth , Kajiri’nin şahitlik yapması için ona baskı yapacaktır.

Mukta halen ortalıkta yoktur. Mukta’yı ararlerken kaza yapıp ölen bir genç kızın cesedinin başında toplanan bir grup insan görürler. Onun Mukta olmasından endişe ederler. Fakat ceset Mukta’ya değil başka bir kıza aittir. Mukta olmadığı için rahatlasalar da bu durum morallerini bozar. Eve dönerlerken Meethi bu hatayı nasıl telafi edeceğim der. Tapasya ise zamanla her şeyin yoluna gireceğini söyler. Eve girdiklerinde Mukta’nın orada olduğunu görürler. Nani yemek yemesi için ısrar etse de Mukta bunu reddeder. Etrafına bakarak yalnız kalmak istediğini söyler.

Meethi ağlayarak odadan çıkar. Mukta ise Meethi ile birlikte olan fotoğrafını yere atıp parçalar. Damini odaya gelir ve Mukta’dan Meethi’yi alıp gelmesini söyler. Mukta yüzüne bakmadan Meethi’yi alıp odaya götürür. Girdiklerinde odanın Visnu ve Meethi için düzenlendiğini görürler. Mukta sitemli bir şekilde tebrikler diyerek odadan ayrılır. Meethi ağlamaya başlar. Vishnu , Meethi’nin yanına gelir. Meethi lütfen artık bu oyuna bir son vermemiz gerek der. Vishnu birkez daha hayır diyince Meethi kalkıp Visnu’nun yanına gider. Madem bu gerçek bir evlilik o zaman görevini yap der. Vishnu önce şaşırsa da daha sonra takılarını çıkarır. Meethi’nin yanıan gider ve onun bileziklerini çıkarmaya başlar. Kıyafetlerine doğru yönelince Meethi adeta taş kesilir. Vishnu ne oldu der gibi alaylı şekilde ona bakar. Biz birbirimize dokunamayız fakat bu evlilik devem edecek diye noktayı koyar.
Kördüğüm 314. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. Özetlerimiz bayram boyunca da sitemizde yayınlanmaya devam edecek. Özetleri beğeniyor ve sitemize destek olmak istiyorsanız bir reklama tıklamanız yeterlidir. Her türlü istek ve önerilerinizi yorum kısmında belirtebilir siniz.

Etiketler: kördüğüm 16 haziran cumartesi 2018 özeti, kördüğüm 16 haziran özeti, kördüğüm 314. bölüm fragmanı
Eklenme Tarihi: 14 Haziran 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.