Kördüğüm 325. Bölüm Özeti 27 Haziran Çarşamba Fragmanı # Akash ile Polis Şefi’nin Kızı Evlilik Hazırlığında

10


Kördüğüm dizinde olaylar yine kördüğüm oldu. Meethi yatağa bağımlı ve artık yürüyemiyor. Akash ise yine istemediği bir evlikik yapmak üzere ailesinden baskı görüyor. Meethi’y görmemek için yemin eden Akash bakalım bundan sonra ne yapacak. 27 Haziran Çarşamba günü yaşanacaklara dair tüyoları kördüğüm 325. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Kördüğüm 27 Haziran Çarşamba Özeti 325. Bölüm Tüyoları

Chahuan , Maiyya’nın yanına gelerek Akash’ın nerede olduğunu sorar ve Nirbay olayı ile yakından ilgilendiğini söyler. Gözüne bir resim takılır. Miayya resimn Ambika’ya ait olduğunu söyler. Onun önemli yerlere gelmesini istemiştim. Yakında bizlerle olacak der. Vishnu , Akash’ın yanına gider ve Meethi’nin durumundan bahseder. Zor günlerinde onu yalnız bırakamazsın der. Akash ise o bana hayatımdan çıkmamı istedi. Beni istemeyen birini ben de istemiyorum diye karşılık verir. Bu konuşmalara şahit olan Maiyya şaşkın olduğu kadar memnudur da. Sözlerinin bşa olduğunu anlayan Vishnu oradan ayrılır.

Doktor gelerek artık Meethi’nin yürümesinin bir mucize olduğunu söyler. Hastanede kalmasının artık bir faydası olmadığını belirtir ve sabırlı olmalarını tanrıdan ümidi kesmemelerini söyler. Damini ve Mukta , tekerlekli sandalye ile hastane odasına gelirler. Meethi’ye bakmakta zorlanırlar. Meethi odadan çıkarken Akash’ın oralarda olup olmadığına bakar. Göremeyince nerede olduğunu sorar. Daha sonra odasına çekilmek ve yalnız kalmak istediğini söyler. Mukta ve Vishnu seninle kalalım deseler de Meethi bunu kabul etmez.

Damini içeri gelir. Meethi bu kez ona Akash nerede diye sorar. Damini ona gitmesini sen söyledin der. Beni vuran kişi Akash değildi ve o ailesi gibi kötü kalp değil der. Daha sonra Meethi ona dışarı çıkmasını söyer. Bu sırada Maiyya , Akash’ın yanına giderek böyle ağlayıp sızlayarak hiç bir şeyi halledemezsin eğer evlenirsen Meethi’de senden ümidi keser ve böylece oda mutlu olabilir der.

Damini, Meethi’nin sölerinin ardından hatamı kabul ediyorum elimden geleni yapacağım der. Öte yandan Maiyya , Ambika’nın fotoğraflarını Akash’a göstererek onunla evlenmek isteyen biri olduğunu söyler. Akash oralı olmaz. Bu sırada Damini oraya gelir ve Akash ile konuşmak istediğini iletir. Akash’a seni yanlış tanımışım bana bir şans daha ver Meethi mi yalnız bırakma der. Akash ise artık her şey için çok geç diye cevaplar ve yakında başkasıyla evleneceğini söyler. Damini üzgün bir şekilde eve döner.

Chacuan , Maiyya’ya telefon eder ve Akash ile konuşmak istediğini söyler. Bu esnada Ambika babasının yanındadır. Akash evlenme isteiğini kabul ettiğini söyler. Damini’den sonra Mukta’da Akash’ın yanına gider fakat Maiyya onun Akash ile konuşmasına mani olur. Mukta ise , Meethi felç oldu bunu Akash’ın bilmesi gerekiyor der. Maiyya ise Akash’ın bu durumdan haberi olduğu yalanını söyler. Mukta bu duruma çok şaşırır. Akash nasıl olurda böyle bir durumda Meethi’nin yanına koşmaz diye düşünür. Akash daha sonra Maiyya’nın yanına gelir fakat Mukta gitmiştir.
 

Etiketler: kördüğüm 27 haziran çarşamba özeti, kördüğüm 325. bölüm fragmanı
Eklenme Tarihi: 27 Haziran 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.