Kördüğüm Ambika (Vividha Kirti) Kimdir ?

11


Kördüğüm dizisindeki kötü karakterlerden biri olan Ambika karakteri Sankrant’ın karısı. Fakat aslında Sankrant’a değil onun abisi olan Akash’a aşık. Meethi ile Akash’ın evlenmesi sonrası Meethi’ye düşman olur ve intikam yeminleri eder. Meethi ve Ambika yaşanan olaylar sonrası aynı evde yaşamak durumunda kalırlar ve bu durum Meethi için adeta işkence haline döner. Masum ve güzel bir yüzün altında kötülük abidesi gizlenmiş durumdadır. Peki Ambika karakterine hayat veren oyuncu kimdir yakından tanıyalım.

Vividha Kirti (Ambika) Kimdir ?

Kördüğüm dizisinde Ambika karakterine ayat veren oyuncu Vividha Kirti 1.60 cm boyundadır. 1989 yılında Hindistan’ın önemli şehirlerinden olan Mumbai’de dünyaya gelmiştir. küçük yaşlarda oyunculuk ile ilgilenmeye başlamış daha sonra ailesi de bu konuda ona her türlü desteği vermiştir. Kördüğüm dizisine sonradan dahil olsa da oyunculuğu ile adındna söz ettirmeyi başarmıştır.

Diğer Hint dizilerinde de yer alan oyuncu buralardaki performansı ile de dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Chacaran isimli Hint dizisinde geniş kitlelerce tanınmayı başarmış ve kariyerinde önemli bir çıkış elde etmiştir. Oyunculuğun yanı sıra modellik de yapmıştır. Ayrıca spor ve dans ile de yakından ilgilidir.

 

Etiketler: kördüğüm ambika sevgilisi, kördüğüm ambika yaşı boyu kilosu, kördüğüm dizis ambika kim
Eklenme Tarihi: 27 Haziran 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.