Kördüğüm Kanha Kimdir? Chaitanya Choudhury (İşça’nın Üvey Oğlu)

4


Kördüğüm dizisinde yeni bir hayat daha başlıyor. İşça 18 yıl sonra hapisten çıkıyor ve yeni sezon başlıyor. Kördüğüm’ün ne sevilen sezonlarından biri Kördüğüm 3. sezon. Kördüğüm 3. sezon oyuncuları Hindistan’da çok ünlüdür zira uzun yıllar Uttaran serisinde yer almışlardır. Hindistan’ın önemli oyuncularından biri de Kördüğüm dizisinde Kanha karkaterine hayat vermiş Chaitanya Choudhury’dir.

Bilindiği üzere Kördüğüm dizisinde Kanha aslında İşça’nın gerçek oğlu değildir. Kanha bir yaşlı adam tarafından İşça’ya emanet edilmiştir. İşça Kanha’yı amcası Avinash’a vermemek için çok uğraşmış en son Avinash Veer’in canına kast edince bir İşça tarafından öldürülmüştür. İşça için Kanha kendi çoucğundan farklı değildir. İşça aslına bakılırsa Kanha yüzünden 18 yıl içeride yatmış ve hayatı alt üst olmuştur. Peki Kördüğüm dizisinde Kanha’nın yetişkinliğine hayat verecek  Chaitanya Choudhury Kimdir?
Chaitanya Choudhury Kimdir?
Chaitanya Choudhury 1977 Mumbai doğumludur ve 41 yaşındadır. Uttaran dizisinde 2012 2014 yılları arasında Kanha rolüne hayat verince çok ünlenmiştir. Daha sonra Mann Kee Awaaz Pratigya dizisinde Abhishek, Ek Veer Ki Ardaas…Veera dizisinde  Rahul, ve Dream Girl diizsinde Abhimanyu karkaterlerine hayat vermiştir. Son olarak  Parmavtaar Shri Krishna dizisinde Vasudeva karakteri ile Hindistan’lı izleyicilerin gönlünü feth etmiştir.

Chaitanya Choudhury Boyu Kilosu
1.80 boyundadır
Chaitanya Choudhury Sevgilisi Eşi

Vaishali Rajpal Chaudhary ile evlidir.


Leave A Reply

Your email address will not be published.