Kördüğüm Mukta Kimdir Sreejita De Sevgilisi Boyu Yaşı Kilosu ( Tapasya’nın Kızı)

5


Kördüğüm dizisinde çocuklar büyüyünce çocukları canlandıracak yeni oyuncular da dizimizin yeni sezonunda Kördüğüm dizisi oyuncu kadrosuna  dahil oldu. Kördüğüm dizisinde Tapasya ve Radhod’un kızı Muktha karakterine ünlü Hint oyuncu Sreejita De  hayat verecek. Bilindiği üzere Kördüğüm  dizisinde Muktha aslında Tapasya’nın kızıydı ancak Veer Tasapya’nın kendisinden değil Radhod’dan hamile kaldığını öğrenince hemen Tapasya’yı evden atmıştı. Tapasya evden atılınca Muktha’yı bir yetimhaneye bırakmış ve gitmişti. Muktha’yı yetimhaneden bir hırsız almış sonra da o hırsızda atınca İşça bulmuş ve 1 yaşına kadar İşça’nın kızı olarak kalmıştı; ancak hırsız Muktha’yı tanıyınca Nani de Damini torunları Mukta’yı İşça’dan almıştı.   Peki kimdir kördüğüm dizisinde Mukta karakterine hayat veren Sreejita De 

Sreejita De Kimdir?
1989’da dünyaya gelen Sreejita De 29 yaşındadır ve Hindistan’ın Bengal eyaletinde doğmuştur. Sreejita De alkol içmekte ama sigara kullanmamaktadır. 2007 yılında model ve oyuncu olarak girdiği televizyon sektöründe başarıyı yakalamış bir isimdir.

2008 yılında Miley Jab Hum Tum dizisinde   2 sezon  Ashwini karakterine hayat vererek izleyiciye kendini tanıtmıştır. Daha sonra 3 sezon Uttaran dizisinde Kanha karakterine hayat vermiş ve Hindistan’dan ünü dünyaya yayılmıştır. Son olarak 2018 yılında da Koi Laut Ke Aaya Hai dizisinde Kavya Singh karakterine hayat vermiştir.
Sreejita De Boyu Kilosu
Sreejita De 1.60 cm boyunda ve 45 kgdır.

Sreejita De Sevgilisi Eşi
Sreejita De’nin açıkladığı veya magazin gündemine düşmüş bir ilişkisi sevgilisi yoktur. Sreejita De evlilikte yapmamıştır. Sreejita De açık pozları ile sosyal medyada ünlüdür.
Sreejita De Fotoğraf Galerisi


Leave A Reply

Your email address will not be published.