Odeabank Personel Eleman Alımı İş İlanları 2018

4


Odeabank Personel Eleman Alımı İş İlanları 2018

Türkiye piyasasına yeni girmiş olanOdeabank, yeni kampanyalar ve fırsatlarla kendisine kullanıcı çekmektedir. Özellikle yaptığı kredi fırsatları ile insanlara düşük faizlerle kredi veriyor olması adının sıkça duyulmasına da yardımcı olmaktadır. 2018 yılı hedefleri arasında büyüme olan Odeabank’ta birçok kişi iş sahibi olabilir. Yeni şubeler açmak istemesi ve büyüme yolunda ilerlemesi sebebi ile birçok kişi ile alım yapacak diyebiliriz.

Odeabank personel eleman alımı iş ilanları 2018 yılında sürekli verilecek olup bu ilanlar hakkında detaylıca bilgileri sürekli alabilirsiniz. Şuanda sadece İstanbul ilimizde alım yapan ve toplamda sadece 3 kişilik açık pozisyonu bulunan Odeabank’ta daha yeni alımlarda elbette yapılacaktır. Yeni alımların yapılmasını dört gözle bekleyen birçok aday, yeni bir bankada çalışmanın avantajlarından da yararlanmak istemektedir.

Odeabank personel eleman alımı iş ilanları 2018 ilk çeyreğinde az olsa da, zamanla artacaktır. Özellikle yaz aylarından sonra sonbahar döneminde her banka gibi Odeabank’ta şube sayısını artırmış olacağı için yeni alımları gerçekleştirecektir. Şuanda almayı planladığı bazı pozisyonlar için ise şu şekilde olacaktır.

– Direkt Satış Temsilcisi,
– Başvuru Güvenliği Memuru,
– Uyum / AML Analisti.

Odeabank personel eleman alımı iş ilanları 2018 bu şekilde olacak olup daha birçok ilan verilecektir. Bu ilanları takip etmek isteyenler için internet sitemiz her zaman emirlerinde olacaktır. İnternet sitemiz, tüm bankaları olduğu gibi Odeabank güncel iş ilanları hakkında da bilgi toplamakta ve sürekli sizlere haber vermektedir.

Odeabank personel eleman alımı iş ilanları hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuruda bulunmak isterseniz alttaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://adaybasvuru.odeabank.com.tr/
http://www.personelalimi2016.com/odeabank-personel-eleman-alimi-is-ilanlari-2018/

Leave A Reply

Your email address will not be published.