Orman işletme ve Valilik TYP Kapsamında 584 Personel Alıyor

10


İş kurumu tarafından Orman İşletme Müdürlüğü Uşak, Şanlıurfa Valiliği Viranşehir ve Ceylan pınar Kaymakamlıkları liste yöntemi ile yapılacak 584 personel alım ilanı yayımladı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen tarih ve ilan numaraları ile yapmaları gerekmektedir. Başvuracaklarda üst yaş sınır olarak 40 yaş belirtilmektedir.

Uşak Orman İşletme Müdürlüğü 75 kişi erozyon önlemek üzere personel alımı yapacaktır. Başvuracaklar İlkokul, Lise Önlisans ve Lisans mezunu olabilmektedir. KPSS şartı bulunmamaktadır. Başvuruları başlayan ilan online başvuru 02 Şubat 2018 tarihi saat 24:00’e kadar yapılabilir. İlan Toplum Yararına Programı numarası 253121 olarak verilmiştir.

Şanlıurfa Valiliği Ceylanpınar Kaymakamlığı 172 kişi personel alacaktır. Adaylar ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunları yapabilir. Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS aranmamakta olup son başvuru tarihi 06 Şubat 2018 olarak açıklanmıştır. TYP numarası 253222 olarak verilmiştir.

Şanlıurfa Valiliği Viranşehir Kaymakamlığı 337 personel alacaktır. Başvuracaklar Bay Bayan üst yaş 40 olarak belirtilmiştir. Başvurular online veya şahsen iş kurumu üzerinden yapılabilir. İlkokul lise önlisans ve lisans mezunu aday başvuru yapabilir. İlan numarası olarak 253221 olarak yayınlanmıştır.

Diğer şehirlerde ilana çıkacağı ön görüleceği üzere sayfamızdan takip sağlayabilirsiniz.
http://www.isilanlarikariyer.com/orman-isletme-ve-valilik-typ-kapsaminda-584-personel-aliyor-5035h.htm

Leave A Reply

Your email address will not be published.