PTT A.Ş Kurumsal Müşteriler İçin Geliştirdiği PTT Messenger Açıklaması Yaptı

8


PttMessenger kurumsal müşterilerimiz için geliştirilmiş bir çözümdür. PttMessenger, signal tabanlı açık kaynak kod kullanılarak geliştirilmiştir. PttMessenger, tüm geliştirme hakları ile PTT A.Ş.’ye aittir. Zebrachat, PttMessenger’ın geliştirme aşamasında kullanılan proje ve ürün adıdır.

Kullanıcıların doğrudan indirebileceği bir uygulama (apk) dosyası bulunmamaktadır. Çeşitli internet sitelerinde sunulan PttMessenger adlı dosyaların, PTT A.Ş’nin kurumsal anlık mesajlaşma ve haberleşme çözümü olan PttMessenger ile ilgisi bulunmamaktadır.

Başbakanlık sosyal medya hesabında yapılan açıklama şu şekildeydi: Başbakan Yıldırım, Bakanlar Kurulu öncesinde PTT Messenger uygulaması ile canlı olarak Hatay’daki Zeytin Dalı Harekat Merkezine bağlandı.

PTT Messenger internet sitedi dün kilitlenmişti ve milyonların merak ettiği uygulamanın kurumsal çözüm olarak sunulduğu açıklandı. APK şeklinde belirtildiği üzere bireysel kullanıcılar için herhangi bir doya bulunmadığı PTT tarafından son dakika bilgili olarak geçti.

ptt-messenger.jpgpttmessenger2.jpg
http://www.mymemur.com.tr/son-dakika-ptt-a-sden-pttmessenger-aciklamasi-94569h.htm

Leave A Reply

Your email address will not be published.