PTT Messenger Nedir? PTT Messenger Nasıl İndirilir?

4


Başbakan Binali Yıldırım tarafından PTT messenger uygulamasının tanıtımı yapıldı. iPhone X cihazda kullanılan ptt messenger uygulaması ile Zeytin Dalı Harekatında görevli KOmutan Metin Temel ile canlı bağlantı sağlandı. PTT messenger milli anlık mesajlaşma uygulaması hayata geçirildi.

PTT messenger’ın tanıtılmasından sonra milyonlarca kişi ptt’nin internet sitesine akın etti. ptt messenger internet sitesi halen kilitlenmiş durumda. PTT messenger yüklemek için uygulamanın yer aldığı APK dosyasına ulaşım şu an sağlanamıyor.

PTT Messenger hangi cihazlarda kullanılacak? iOS, Android, Mac ve Windows’ta kullanılabilecek olan PTT messenger birçok anlık mesajlaşma uygulamasının yerini alıp almayacağına yakında şahit olacağız.

PTT messenger nasıl yüklenir? PTT Messenger Android, iOS ve desteğinin yanında MAC ve Windows cihazlar için de olacak. Şİmdilik google store ve Appstore’da olmayan uygulamayı PTT APK dosyası olarak sunuyor.

PTT Messenger internet sitesi açılır açılmaz APK dosyasını buraya yükleyeceğiz ve siz değerli takipçilerimizin indirmesine olanak sağlayacağız.

PTT A.Ş. Genel Müdürü Kenan Bozgeyik’in PTT messenger ile ilgili açıklaması “Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım Zeytin Dalı Harekatı’yla ilgili güncel haberleri almak için PTT Messenger’ı kullandı. Harekat merkeziyle görüntülü konuşma yapan Yıldırım, PTT Messenger’a tam not verdi.”

PTT messenger sitesi bağlantısından PTT messenger APK dosyasını indirebilirsiniz. PTT messenger APK dosyası indirmek için TIKLAYINIZ.

ptt-messenger.jpegptt-messenger-binali-yildirim.jpg
http://www.mymemur.com.tr/ptt-messenger-yayinlandi-ptt-messenger-indir-94522h.htm

Leave A Reply

Your email address will not be published.