SDÜ 120 Geçici Personel Alımı Yapacak-KPSS Şartı Yok

6
08 Şubat 2018 Perşembe 15:38

Süleyman Demiral Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla bir ilan yayımlandı.

Üniversite Rektörlüğü Yapıİşleri ve Teknik Daire Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda, Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğüne geçici işçi statüsüne normal-engelli-eski hükümlü-terör mağduru vatandaşlar arasından personel alımı yapılacağı açıklandı.  İlanda personel alımı ile ilgili şu ifadelere yer verildi: Üniversitemiz Rektörlük Makamından alınan Olura istinaden Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğüne, Üniversitemiz yerleşkelerinin yeşil alanların bakımı ve bu alanlara seralarda yetiştirilen bitkilerin dikilmesi için çalışanların yetersiz olması sebebiyle 90 gün süreyle (Nisan -Mayıs- Haziran)Aylarında kampanya vemevsimlik işçi alımı yapılacaktır.

KADRO DAĞILIMI

Alınacak personellerin kadro dağılımı şu şekilde verilmiştir:

Üç Aylık Geçici İşçi 112 kişiÜç Aylık Geçici İşçi Engelli 5 KişiÜç Aylık Geçici İşçi Eski Hükümlü ve TerörMağduru 3 Kişi

DİĞER HÜKÜMLER

1-Alacağı kampanya ve mevsimlik işçi pozisyonu için gereklisözlü mülakat veya kura çekimini Üniversitemiz kendi yapacaktır.

2-Alımlara müracaat etmek isteyenlerin ikamet ettikleri ilin İş Kurumu Müdürlüğü Web sayfasında yayımlanan ilanları takip etmesi gerekmektedir.

3-Süleyman Demirel Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Park ve Bahçeler Biriminde, Noter huzurunda kura çekimi 28.02.2018 Çarşamba günü saat 09.00’da yapılacaktır.

4-Sözlü mülakat 15.03.2018 Perşembe ve 16.03.2018 Cuma günleri saat 09.00’da yapılacaktır.

5-Üç Aylık Geçici İşçistatüsünde çalıştırılacaktır.

6-Üniversitemiz Park ve Bahçeler Biriminde, 02 Nisan 2018 tarihinden itibaren geçici işçi statüsünde 90 gün çalıştırılacak olan toplamda 120 işçidir.

BAŞVURU

Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımına başvurular İŞKUR üzerinden alınacaktır.  Alımlara müracaat etmek isteyenlerin ikamet ettikleri ilin İş Kurumu Müdürlüğü Web sayfasında yayımlanan ilanları takip etmesi gerekmektedir.

Memur ve personel alım ilanlarından haberdar olmak için;

KPSSCAFE android uygulamamızı ücretsiz indirmek için —->>> TIKLAYIN

KPSSCAFE iOS uygulamamızı ücretsiz indirmek için—-> TIKLAYIN

Kpsscafe.com.tr  | Ankara
>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS’YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!
http://www.kpsscafe.com.tr/is-kur-ilanlari/dpb-de-yayimlandi-sdu-120-gecici-personel-alimi-yapacak-kpss-h81020.html

Leave A Reply

Your email address will not be published.