Sen Anlat Karadeniz 4. Bölüm Özeti 14 Şubat Fragmanı

10Sen Anlat Karadeniz 4. bölümde neler olacak? Sen Anlat Karadeniz  14 Şubatta neler olacak? Nefes, Vedat’ı vuracak mı? Bu sorularınızın cevabı haberimizin devamında sizlerle…

Sen Anlat Karadeniz 14 Şubatta; Nefes, hayatını cehenneme çeviren hatta çevirmeye de devam eden Vedat’a silahı doğrultur. Vedat Nefes’in sözleriyle gözyaşı döker. Nefes onu vurur. Bütün bunlar Nefes’in hayalidir. Nefesin elinde tabanca gittiğini duyan Tahir hemen onunla ilgilenir. Asiye ise çocuklar konuşurken fotoğraftaki kişinin Nefes’in abisi olduğunu öğrenir. Neden sustun diye kızar. Nefes, artık gidecektir. Gitmeden Tahir’le yüzleşir ve bir konuşma yapar. Bu konuşma Tahirin ne aklından ne de yüreğinden hiç çıkmaz. 

Tahirin evine giden Asiyedir. Yangazlar ise Mustafanin yanına gider. Adliyenin babası Tahirin yerini doğru söylememiştir. Asiyenin babasının halini gören Tahir Vedatın yaptığını da duyunca çılgına döner tam gidecekken Nefes güğümle bayıltır. Ardından da uyku ilacı ile uyuturlar. Yangazlar ise abisi Mustafayı istiyorsanız Tahiri ve Nefesi getirin lafı ile karşı karşıya kalırlar. Saniye ise Mercanı Tahire isteyeceği için yüzük bakar. Tahir ise Nefesi eli için hastaneye getirdiğinde öğrenir akşama kendisine kız isteneceğini.
 
Tahir kardeşlerini de yanına alır ve abisini kurtarmak üzere plan yaparlar. Nefes ise Tahire beni Vedata verin hayatınız mahvoldu der. Tahir kabul eder mi tabiiki hayır. Saniye akşam olunca Mustafa ve Tahir gelmeyince neler oluyor diye sorgular. Onlar gelmeyince Murat gelemeyeceklerini Nazarlara söyler. Saniye ise Nefese senin yüzünden oğullarım yanımda yok der. Nefes ağlar. Mustafa ise Eyşanı kaçırıp kurtulur ve eve gelir. Asiye sevinçten çılgına döner.
 
Eysanı kaçırma olayını duyunca kıskanır. Mustafa ise Eysanın Nefes ile anlattıklarından dolayı Nefesten nefret etmektedir. Eysan Nefes eşini pek çok kez aldattı şimdi de senin kardeşinle oynuyor der. Vedat ise Eyşana sarılıp çok korktum der. Eysan Nefesi getirme sözü verir. Vedat ona güvenmekten başka çare bulamaz. Bu sırada kapıya polis gelir ve Vedat karakola götürülür. Nefes ise Tahire sarılıp çok şükür iyisin der. Mustafa ise sabah ilk iş Davıt Dayıların yanına gider.

Nefesi Gürcistan üzerinden kaçmasını sağlama konusunda söz alır. Vedatla Eyşan konuşurken polis Vedat’ı götürür. Nefes şikayet etmiştir. Mustafa bunu öğrenince sinir olur. Soluğu evde alır. Tahir’in yanında Eyşan abim bu kadının yüzünden aldatmalarından dolayı bu hale geldi der. Bir fotoğrafı da kanıt olarak gösterir. Tahir ne diyeceğini şaşırır. Eyşan’ın isteği Nefes’in şikayetini geri almasıdır. Mustafa ise Tahir’e Mercan’ı isteme olayını tekrar gündeme getirir. Tahir de kabul eder. Mercan istenirken Nefes eline silahı alır ve Vedat’ın karşısına geçer. Eyşan’ın Vedat’ın vurduğu abisini sevgilisi gibi gösterdiğini anlattı. Tahir’in yaşamasının tek yolu senin ölmen der. Elinde silah titrer. 
Sen Anlat Karadeniz 4. Bölüm Fragmanı

Etiketler: Sen anlat Karadeniz 4. Bölüm Fragmanı, Sen anlat Karadeniz 4. Bölüm Özeti Eklenme Tarihi: 7 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.