Sen Anlat Karadeniz Tahir ile Nefes’i mi Yoksa Mercan’ı mı Yakıştırıyorsunuz

13


Sen Anlat Karadeniz dizisine en çok Nefes karakterine hayat veren İrem Helvacıoğlu’nun Tahir karakterine hayat veren Ulaş Tuna Astepe’ye yakışmadığı tepkisi gelmişti. Dizinin ilk bölümünü izleyenler her ne kadar İrem Helvacıoğlu’nu Ulaş Tuna Astepe’ye yakıştırmasa da İrem Helvacıoğlu’nun oyunculu adeta dudak ısırttı.

Daha sonra ise diziye Belfu Benian’ın hayat verdiği Mercan karakteri dahil oldu. İzleyici daha önce
Belfu Benian ismini hiç duymamıştı. Belfu Benian duru güzelliği ile Sen Anlat Karadeniz dizisine farklı bir güzellik kattı. İzleyici Nefes için çok üzüldü ama Mercan’ı da Tahir’in yanına yakıştırdı. Mercan karakteri ağzı olup dili olmayan tam Saniye Kaleli’ye yakışır bir gelin olacak gibi.

İlerleyen bölümlerde bakalım Tahir ve Mercan’ı evlenmiş şekilde görecek miyiz bilinmez ama böyle bir evlilik olursa izeleyici her ne kadar onları yakıştırsa da bu evliliğe hoş bakmaz çünkü Tahir Nefes’a aşık hemde deliler gibi.

Mustafa Kaleli ise Dağdevirenler ile akraba olmak istiyor zira Sayar şirketi ile yaptıkları kum anlaşması gerçekleşmediği için Kaleli kumun batma ihtimali var; ancak bu ortaklık olursa Kaleli Kum aldığı ihaleden hakkı ile çıkabilir.

Belfu Benian
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuarı  Tiyatro bölümü 2016 yılı mezunudur. Daha 2 sene önce mezun olan ve oyunculukta ekran deneyimi olmayan Belfu Benian  Sen Anlat Karadeniz  dizisinde gerçekten güzel iş çıkartıyor. 


2 Comments
  1. merve says

    tahir ile nefes daha yakışıyorr

  2. merve says

    tahir ve nefes daha çok yakışıyor ayrıca çok iyi oynuyorlar

Leave A Reply

Your email address will not be published.