Sen Anlat Karadeniz Yeni Sezonda Neler Olacak? 22. Bölüm 2. Sezon Tüyoları – GüncelDiziProgram

11


Son yılların en çok izlenen dizisi olarak kayıtlara geçen bir çok ödüle layık görülen Sen Anlat Karadeniz’de başarılı bir sezon finali 13 haziran çarşamba akşamı ekrana geldi. Bir çok izleyici diziyi hayatının merkezine koydu. Öyle ki dizi sezon finali yapar yapmaz Sen Anlat Karadeniz yeni sezonda neler olacak? 2. sezon ne zaman başlayacak? Sen anlat Karadeniz 2. sezon tüyoları neler gibi soruları sorgulamaya başladılar.

Sen Anlat Karadeniz ağır dram türünde sıra dışı hikayesiyle dikkat çeken başarılı bir proje. Nefes güçlü kadın imajını çizen ve binlerce kişiye güç veren bir rol model oldu. Dizi kısa süre içinde izleyici kitlesini artırarak yoluna devam etti. Diriliş Ertuğrul gibi güçlü bir rakibi geri planda bırakarak her hafta zirvenin sahibi olmayı başardı.

Sen Anlat Karadeniz 21. bölüm sezon finalinde neler yaşandığını hatırlayalım ve yeni sezonla ilgili tahminlerimizi paylaşalım. Dizinin sezon finalinde;  Tahir’in her şeyden çok sevdiği çocukluğu gençliği geçtiği Karadeniz’e veda etme zamanı gelmiştir. Tahir artık ruhundan, canından öte gördüğü memleketine, Nefes ve Yiğit’le birlikte olabilmek için veda etmek zorunda kalır.

Nefes yıllar sonra kendisine kale olarak gördüğü Kaleli konaktan en başından beri ayrılmaya sıcak bakmaz fakat onun da başka bir çaresi kalmamıştır. Fakat Tahir’in aklında hala Nefes’i kızı Ceylan’la buluşturamamanın verdiği burukluk vardır.
Vedat, Necip’i öldürmüş ve cesedi Mustafa’nın arabasına koyduktan sonra polise  Mustafa’yı ihbar etmiştir. Polis Mustafa’yı cinayet şüphesiyle apar topar tutuklamış ve kararkola götürmüştür. Tahir, Mustafa’nın Vedat’ın oyunuyla hapse girdiğini öğrenince bütün planları alt üst olur. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, Mustafa’nın gitmesiyle başsız kalmış ailesi diğer yandaysa onları korumayı kendine borç bilen Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak çok zor bir hal almıştır.

Tahir bir taraftan  abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, aslında en yakınında ve korkunç haliyle yanı başındadır.  Her şeyini, özgürlüğünü bile kaybeden Vedat, Tahir’i öldürmeden bırakmayacaktır.
Tahir’in planı önce Nefes ve Yiğit’i Rusya’ya kaçırıp onları güvenli bir şekilde yerleştirdikten sonra dönüp abisinin suçsuzluğunu ortaya çıkarmaktır. Fakat kaçış yolunda Vedat karşılarına çıkacak. Ve Vedat Tahir’i vuracak. Nefes ve Yiğit Vedat’ın eline geçecek. Dizinin 2. sezonunda Tahir, Nefes ve Yiğit’i kurtarmak ve bulmak için tekrar mücadele verecek.

Nefes’i Vedat’ın elinde daha zor günler bekliyor olacak. Diğer bir ihtimal ise Vedat, Tahir’e zarar verdikten sonra Tahir denizde kaybolabilir. Nefes ve Yiğit Karadeniz’e güvenle dönse bile Tahir’in kaybolması ve onun bulunması derken heyecan dolu bölümler izleyebiliriz. Fakat 2. sezonda bol bol dram sahnesi izleyeceğimizin garantisini veriyoruz.
Sizler de Sen Anlat Karadeniz 2. sezonda neler olacak sorusuyla ilgili tahminlerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: sen anlat karadeniz 2. sezon neler olacak, sen anlat karadeniz 22. bölüm fragmanı, sen anlat karadeniz yeni sezon özeti
Eklenme Tarihi: 13 Haziran 2018

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = “//connect.facebook.net/tr_TR/sdk.js#xfbml=1&version=v2.4&appId=”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));


Leave A Reply

Your email address will not be published.