Sen Anlat Karadeniz Yönetmeni Neden Değişti Dizide Neler Değişecek Yeni Sezonda

17
Erken başladı değişiklikler Sen Anlat Karadeniz dizisinde. ATV’nin ilgiyle izlenilen çarşamba akşamlarının efsane dizisi ”Sen Anlat Karadeniz”de yönetmen değişikliği yaşandı! Sen Anlat Karadeniz neden yönetmeni değişti bir sorun mu oldu yeni sezonda Sen Anlat Karadeniz dizisi ile ilgili ilk değişiklik yönetmen tarafında oldu..
Sen Anlat Karadeniz Yönetmeni Neden Değişti? Aslında önemli bir neden yok yönetmen değişikliği için, tamamen keyfi diyebiliriz. Ha durduk yere yeni ve çok iyi giden bir dizinin yönetmeni değiştirilir mi? bilemedik doğrusu ama dizi rekorlar kırarken ve reytingleri alıp başını gitmişken ben olsam yönetmeni değiştirmeyi hiç düşünmezdim..
Sen Anlat Karadeniz dizisinde Yönetmen değişikliği: Rejisinde Osman Sınav ve Yusuf Ömer Sınav’la beraber çalışıp birlikte görev yapan Emre Kabakuşak ilk sezonun sonunda ekipten ayrıldı. Ayrılık ile ilgili her hangi bir açıklama yapmadı. Yeni sezonla birlikte Sen Anlat Karadeniz Yönetmen koltuğu Veli Çelik’e emanet edilecek.
Sen Anlat Karadeniz planlamalara göre yeni sezona 2018-2019 da başlayacak 2. sezonuna dört bölüm stokla başlayacak. ”Sen Anlat Karadeniz” yeni sezonuyla Eylül’de ATV’de! Sen Anlat Karadeniz büyük bir aksilik olmazsa 26 Eylül çarşamba yeni sezona başlamış olacak. Şimdiden yeni sezon için başarılar diliyoruz..


Leave A Reply

Your email address will not be published.