Sena Çukur’dan Çıkacak Mı? Yeni Dizisi Ne? – GüncelDiziProgram

14Çukur içine giren herkesi kendine çekmeye devam ediyor. Sena dizinin son bölümünde başını olmadık bir belaya sokar. Sena için iki çıkış yolu vardır ya kalıp Çukur’un karanlığına ayak uyduracak ya da bu çektiği vicdan azabından kurtulmak için cezasını çekecek. Sena Çukur’dan ayrılacak mı? Sena Çukur’dan çıkacak mı? Çukur’un Sena’sı Dilan Deniz Çiçek’in yeni dizisi ne? Soruları dizi severler tarafından yanıt arıyor. Detaylar haberin devamında…
Çukur dizisinin kendi bildiğinden şaşmayan, başının dikine giden karakteri Sena’nın diziden ayrılacağı yönünde çıkan haberler gündeme bomba gibi düştü. 27. bölümde eski sevgilisi Anıl’a yardım etmek için başını belaya sokan Sena’nın sonu ne olacak? Anıl’ı kurtarmak için girdiği karanlığın içinden birini öldürerek kurtulan Sena büyük bir çıkmazın içindendir.
Dizinin yeni bölümünde uzun bir çabanın sonucunda Sena başına gelenleri Yamaç’a anlatır. İçince yaşadığı vicdan azabını biraz olsun hafifletir. Fakat Sena yaptığının bir bedeli olduğunun farkındadır ve bunu ödemek için mutlaka bir şey yapmak zorundadır. Benim bu bedeli ödemem gerekiyor diyen Sena neyi kastetti?
Sena işlediği cinayetin bedelini ödemek için kanuna teslim olmak ister.Çukur için çok normal ama Sena için hayatını alt üst eden bu olayın nasıl çözüleceği herkes tarafından merak edilirken Sena suçunu itiraf edip hapse mi girecek? Dizinin başından itibaren önemli bir karaktere hayat veren Dilan Deniz Çiçek diziden ayrılacak mı?
Dizinin en çok eleştirilen karakterlerinden biri olan Sena diziden ayrıldı mı ayrılacak mı soruları şu dönemde yoğun olarak sorgulanıyor. Oyunculuğu eleştirilen, dizide gereksiz rol verildiği iddia edilen dizinin ana temadan Sena karakteri yüzünden çıkıldığı söylenen Dilan Deniz Çiçek diziden ayrılacak mı çıkacak mı?
Dilan Deniz Çiçek diziden çıkmayacak. Çukur dizisiyle yıldızı parlayan genç yaşına rağmen usta oyuncularla rol alan Dilan Deniz Çiçek 2. sezonda dizinin kadrosunda yer almaya devam edecek.
Dilan Deniz Çiçek Kimdir?
Öğretmen bir anne ve babanın çocuğu olarak Sivas’ta dünyaya gelen Dilan Deniz Çiçek 1995 doğumludur. Henüz 23 yaşında olmasına rağmen önemli dizi projelerinde rol almıştır. Ege Üniversitesinde Turizm rehberliği bölümünde eğitimine devam ediyor. Oyunculuğun yanında modellik de yapan genç oyuncu 2014 yılında Elidor Miss Turkey Güzellik yarışmasına katılmış ve 2. olmuştur. Güzelliği ve düzgün fiziğiyle dikkat çeken Dilan Deniz Çiçek, Tatlı Küçük yalancılar, Bodrum Masalı ve Güneşin Kızları dizisinde rol almıştır. Çukur dizisi için The American Academy of Dramatic Art’da oyunculuk eğitimleri aldı.
Siz Dilan Deniz Çiçek’in oyunculuk performansını nasıl buluyorsunuz? Sizce Sena karakteri diziden çıkmalı mı? Yorumlarınızı bekliyoruz. 

 
Etiketler: çukur sena diziden ayrılacak mı, çukurun senası dilan deniz çiçek diziden ayrılıyor mu, sena çukurdan çıkacak mı
Eklenme Tarihi: 4 Mayıs 2018
(function(d, s, id){
var js, fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];
if(d.getElementById(id)) return;
js=d.createElement(s); js.id=id;
js.src=”//connect.facebook.net/tr_TR/sdk.js#xfbml=1&version=v2.4&appId=”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));


Leave A Reply

Your email address will not be published.