Sev Yeter 1. Bölüm Özeti- 18 Haziran 2018 Pazartesi

11


Sev Yeter 1. Bölüm Özeti- 18 Haziran 2018 Pazartesi
Kanal 7’de yayınlanacak yeni Hint dizisi Sev Beni 18 Haziran 2018 Pazartesi günü bizimle. Başlamasına geri sayım yaptığımız dizinin ilk bölümünün özeti de sizin için yayınladık.
Ishıta saat sabahın 5 inde kalkıp bir erkek çocuğun dişini çekmek için muayenehanesine doğru yola koyuluyor. Tabletten çocuğa çizgi film açıp onu oyalarken dişini çekiyor. Ishıta’nın annesi (Amma) evde dua ederken babası da evde gazete okumaktadır.  Ishıta’nın annesi Ishıta’ya telefonu kapatmasını söyledim ama beni dinlemedi diye kızına tepki gösteriyor. Ishıta dişini çektiği çocuğa dişini verip bunu yastığın altına koymasına ister. Böylece bir peri gelip sana dileklerini soracak diyor. Çocuğun annesi çocuklarla iyi geçindiğini söyler ve kaç çocuğu olduğunu sorar. Ishıta buraya gelen çocukların hepsi benim sayılır diye cevap verir.
Bu sırada Amma, Isıka’yı arayarak gideceği yeri ona hatırlatıyor. . Ishıta gelirken komşuları Bayan Bhalla’nın arabasına çarpıyor. Bayan Bhalla bir hışımla ondan parasını istiyor. Ishıta üzerinde para olmadığını söyleyerek çek vereceğini söylüyor. Bu arada Amma geliyor. Bayan Bhalla’nın yanlış park ettiğini söyleyerek onunla tartışıyor.
Sahneye Ishıta çıkar ve kendisinin orta sınıf bir ailenin dişçi olan çocuğuyum diye tanıtır. Bir müddet sonra Ishıta bir erkekle masada konuşurlar. Amma ve Appa onu görünce mutlu oluyorlar. Ama Ishıta böyle tanışarak evlenmek istemiyor. Bunu sadece ailesi mutlu olsun diye yapıyor.


Leave A Reply

Your email address will not be published.