Sev Yeter 2. Bölüm Özeti – 19 Haziran 2018 Salı

16


Sev Yeter 2. Bölüm Özeti – 19 Haziran 2018 Salı
Kanal 7’de yeni vizyona girecek olan Sev Yeter, Hint dizisi severleri için muhteşem bir dizi olacaktır. Amma ziyaret ve hediye vermek için akrabaları ile buluşur.  Buluşmada Shravan için onlara hediye olarak bir bileklik hediye etmiştir. Hediyeyi gören Shravan’ nın büyük annesi Amma ile çok fazla dalga geçiyor. Dalga geçmesinden dolayı çok öfkelenip üzülen Amma’ yı eşi Iyar, bir kenara çekip onu sakinleştirip düzelmesini sağlar.
Shravan’ nın babası Bala Ishıta’ nın yanına giderek ona özel hayatıyla ilgili sorular sorar ve Ishıta Bala’ ya eve evlatlık bir çocuk almayı düşündüğü söyler. Bala ise Ishıta’ nın bu düşüncesini fazlasıyla destekler. Ishıta konuşmadan sonra konuştuklarının aramızda kalmasını söyler çünkü hiç kimseye daha hiçbir şey söylemediğini söyler. Bhalla’ nın ise evine davet ettiği misafirleri gelmiştir. Amma’ nın evinde su açık unutulduğundan Bhalla’ nın evinin önünü su basar. Amma ile ailesi Puja yapmak için hep birlikte tapınağa gitmişlerdir.
Bayan Bhalla bu esnada Ishıta’ ya ulaşmaya çalışır fakat telefonu görmediğinden açamaz. En son gördüğünde ise yolda eski nişanlısı Subbu ile tesadüfen karşılaşırlar. Subbu’ nun yanında ise nişanlısı vardır ve onu Ishıta ile tanıştırır. Bu olaylar sırasında Amma tapınakta ailesine Raman’la internetten tanıştıklarını söyler. Onlara Raman’ dan uzunca sohbet ederek bahseder.


Leave A Reply

Your email address will not be published.