Sev Yeter 3. Bölüm Özeti – 20 Haziran 2018 Çarşamba

21


5 saat ago
Sev Yeter

5 Views

Sev Yeter 3. Bölüm Özeti – 20 Haziran 2018 Çarşamba
Herkesin beğenisini toplayan Sev Yeter dizisi gönüllerde bir taht kurmuştur. Olaylar ilerledikçe karakterler tanındıkça dizi mükemmel bir hal alıyor. Ruhi babasının ilgi ve alakasızlığından dolayı üzüntü ve öfkeyle dolmuştur ve kendini sığınacak bir liman arar ve İşita’ nın yanına gider ve babasının yüzünden çok üzülüp öfkelendiğini söyler. Ruhi’ ye destek olmak amacıyla onu öpüp sarmalayan İşita Ruhi’ ye büyük bir destek sağlamaktadır.
İşita ile görüşmeye gelen Bala, Raman’ nın kim ve neci olduğunu sormaya gelir. İşita ise Raman’ ı birer şeytan ve canavara benzetir. Kızı diş ağrısı çekerken umursamaz tavırlara girip umursamadığından çokça bahseder. Kızının dişi için hiçbir yer bilmeyen ve Raman bulmaya da gayret göstermez. Bu durumdan dolayı aşırı sinirlenen İşita ağzına geleni sayar. İşita’ nın annesi Amma kızının eve geç kalmasından dolayı İşita’ yı arar ama İşita işinin başında olduğu için telefona bakamaz.
Telefonu Raman açar ve telefonda bir erkek sesi duyduğu için rahatlayan anne çok mutlu olmuştur. Telefonda konuştuğu kişinin Raman olduğunu düşünen annenin mutluluğu kat ve kat artar. Ruhi’ nin diş operasyonu bitmiştir fakat Raman’ la aynı arabaya tek başına binmek istemez. Ruhi’ nin eve gitmesi için mecbur İşita’ da Ruhi ile beraber arabaya binip eve yol almışlardır.

Check Also

Sev Yeter 2. Bölüm Özeti – 19 Haziran 2018 Salı Kanal 7’de yeni vizyona girecek …


Leave A Reply

Your email address will not be published.