Sev Yeter 4. Bölüm Özeti 21 Haziran Fragmanı Raman İşita’ya Tokat Atmaya Yelteniyor

18


Sev Yeter dizisine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Son olarak İşita nın annesi Raman’ı araştırmak için onu ofisine kadar takip etmişti. Amma Raman ile kızı arasında bir ilişki olduğunu düşünüyor. İşita Raman hakkındaki fikirlerini değiştirmeye başladı. Bakalım 4. bölüm 21 Haziran da neler olacak.

İşita ya çocuk edinme merkezinden telefon gelmiştir. İşita düşüneceğini söylüyor. Amma bu kararı hoş karşılamıyor. Onun evlenmesini istiyor. Ancak İşita evlenmeyi düşünmediğini söylüyor. Raman bir iş partisinde rakibi  Bay Ashok Khanna ile karşılaşıyor. Onu kızdıran ise eski eşi Shagun’un rakibi ile birlikte olmasıdır. Bay Ashok Raman’ı kızdırırken Raman eski anıları düşünüyor. Raman o gece çok içiyor. Eve geldiğinde başka bir sürpriz daha vardır. Annesi onun için bir kız ayarlamıştır. Raman eve sarhoş gelmiş ve direk odasına gitmiştir. Kimseyle görüşmeyeceğini söylüyor. Raman Shagun’u arıyor ve sana boşanma izni verene kadar evlenemezsin diyor ve Ashok ile konuşacağını söylüyor.

Raman Ashok’a hakaretlerde bulunuyor ve bundan sonra düşmanı olacağını söylüyor. Ishıta Raman’ı görüyor ve onun canının sıkkın olduğunu bilmiyor. Onunla Ruhi ile ilgili konuşmak istediğini söylüyor. Ruhi nin annesinin kötü olabileceğini ancak onun yanında annesi hakkında kötü konuşulmaması gerektiğini anlatıyor. Byan Bhalla oğluyla İşita nın birlikte olmasına kızıyor. Evdeki görücüler Bayan Bhalla’ya tepki göstererek evi terkediyorlar. Bayan Bhalla İşita’yı görüyor ve oğlundan uzak durmasını istiyor. Bu arada Amma da geliyor ve Bhalla ile tartışmaya başlıyor. Olaya Raman da karışıyor ve İşita ile aralarında diş tedavisi dışında bir ilişkisi olmadığını söylüyor. Amma ya da beni takip etmekten vazgeç diyor.

İşita bu duruma sinirleniyor. Raman annesinin ofise kadar gelip maaşını sorgulattığını söylüyor. Amma’ya altın avcısı diye hakarette bulunuyor. İşita ondan doğru konuşmasını istiyor. Raman annen bir daha ofisime gelecek olursa tavrım değişik olur diyor. Onlar içeri giriyorlar. İşita annesine kızıyor ve ağlıyor. Yaptığı şeyin yanlış olduğunu ancak sana yapılan hakarete de izin veremeyeceğini söylüyor. İşita’nın tek endişesi Ruhi. Simmi (Mrs. Bhalla’nın kızı) eve gelir ve Bayan Bhalla ile konuşuyor. Evdeki hizmetçiyi kovduğunu söylüyor. Bayan Bhalla şimdi ev işlerini kimin yapacağını, Ruhi ye kimin bakacağını soruyor. Simmi yakında düşük ücretli bir hizmetçi bulacağını söylüyor. Amma kocasına bugün İşita için Prateek adında birisinin geleceğini söylüyor. İşita nın çocuğu olmayacağını söyledikten sonra bile geleceğini söyledi diyor. Bu gün çok önemli olduğunu söylüyor.
Bhalla Amma’nın evindeki hizmetçiye daha fazla para teklifinde bulunarak kendi evinde çalışmasını istiyor. Raman Mihir ile eve geliyor. Onlar yemek yiyorlar. İşita da Mihika ile eve geliyor. İşita evdeki hazırlığı görünce şaşırıyor. Babası senin için dünürcü geliyor diyor. Amma Mihika dan İşita’yı hazırlamasını istiyor. Raman ile Mihir yemeklerini yerken elektrik kesiliyor. Raman sigortaları kontrol ediyor ancak sigortalar sağlam. Bayan Bhalla İşita nın babası kesmiştir diyor. Raman İşita nın evine gidiyor. Tartışma bir anda alevleniyor. İşita karın seni niye terketti anlaşılıyor deyince Raman İşita’ya tokat atmak istiyor. Ancak bir el onu tutuyor.
Raman içeri giriyor. Mihir ondan öfkesini kontrol etmesini istiyor. Raman onların kızıyla beni evlendirmek gibi bir düşünceleri olduğunu söylüyor. Mihir bunun neresi tuhaf ki diyor. Herkes böyle bir şey isteyebilir diyor. Mihir Ruhi’ye bakması için birini ayarlamasını istiyor. Raman annesinin ona baktığını söylüyor. Mihir değişikliğin Ruhi için iyi olacağını söylüyor. Pratik İşita ile konuşuyor ve ondan kararını bekliyor. İşita Pratik’i tanımak istediğini söylüyor. Herkes çok mutlu oluyor.
Amma mutlu bir şekilde eve geliyor. Mihika ne olduğunu soruyor. Amma bu gün erkek arkadaşının geleceğini söyledi. Mihika bir anda çok mutlu oluyor ve Amma ya sarılıyor. Mihika hemen Mihir’i arıyor. Mihika akşam annem seninle görüşmeyi kabul etti diyor. Mihir çok seviniyor ve Raman dan ona eşlik etmesini istiyor. Raman ofiste bir ihalede. İhaleye rakibi Ashok da katılıyor. Ashok içki şişesini 1 rupi ye vereceğini söyleyerek bir sunum yapıyor. Raman onu önceden tanıyor ve stratejilerini biliyor. Raman bu içkinin 1 rupiye verilemeyecek kadar ucuz ve kalitesiz olamayacağını söyleyerek toplantıyı terkediyor. Mihir de arkasından geliyor. Neden böyle yaptığını soruyor. Raman biraz beklemesini istiyor. Az sonra ihaleye katılanlar Raman’ın teklifini istiyorlar. Yarın onunla konuşacaklarını söylüyorlar. Ashok kuduruyor.
Raman annesini arıyor ve evdeki hazırlıkları soruyor. Bhalla her şeyin yolunda olduğunu söylüyor. Mihir ve Raman eve doğru gidiyorlar. Bu arada Amma ve ailesi de Bhalla nın kapısını çalıyorlar. ( Benim anlamadığım karşılıklı komşu olmalarına rağmen bu aileler birbirini hiç mi tanımıyorlar ) Bhalla Mihir’i arıyor ve misafirlerin geldiğini söylüyor. Mihir onları iyi ağırlamasını istiyor. Bhalla kapıyı açıyor ve herkes şoktadır.
Sev Yeter 4. Bölüm Fragmanı

 
 


Leave A Reply

Your email address will not be published.