Şevkat Yerimdar 37.Bölüm 2. Fragmanı

11


Şevkat Yerimdar 37.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Şevkat Yerimdar dizisinin yeni bölümü 9 Şubat Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Özgürcan Çevik, Başak Parlak ve Salih Kanyon gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Şevkat Yerimdar bu hafta yayınlanacak mı? Her bölümü soluksuz izlenen diziyle ilgili fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Şevkat Yerimdar son fragmanı yayınlandı!Yeni bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilirsiniz.
NOT: Yeni bölüm özeti sayfaya eklendi!Yeni Bölüm ÖzetiLudmila’nın fikir değiştirmesi Esin ve Şevkat’i zor durumda bırakır. Ludmila’yı ikna etmek için farklı yollar denerler. Sonunda Ludmila polise olanları itiraf etmeyi kabul eder. Fakat bu sefer de geçireceği bir trafik kazasıyla, hafızasını kaybedecek ve işler yeniden karışacaktır.İsmail istifa eder. Artık daha fazla Cuma’nın yanında çalışmaya dayanamamaktadır. Kendi tesisatçı dükkanını açmaya karar verir. Fakat dükkanını Cuma’nın dükkanının karşısına açması Cuma ile iplerin iyice gerilmesine sebep olur. Artık mahallede tesisatçılar savaşı vardır.


Leave A Reply

Your email address will not be published.