Sil Baştan 3. Bölüm Özeti #Oh Ri Jin Kurtulur

3Kanal 7 ekranlarının Kore dizisi Sil Baştan’ın 3. bölümünde neler olacak haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Geçtiğimiz bölümün sonunda karşımıza çıkan Do Hyun’un üçüncü tanıdığımız kişiliği olan Perry Parker özgür bir ruha sahiptir. Gezmeye bayılır. Sekreter onun zaafı olan gemiyi alacağını söyleyince   şirkette kalmaya ikna eder. Ama Oh Ri Jini kaçıran adam Perry Parkerı arayıp tehdide devam eder. Bu sırada şirket toplantısı başlamıştır ve Do Hyun ortalarda yoktur. Perry Parker ise elinde bomba Oh Ri Jini kurtarmaya gitmiştir.

Adamlar korkudan ne yapacağını sasirir. Arkadan gelen adamın biri tam Parkerın başına vuracaktır ki eğilir. Elindeki bomba düşer ama patlamaz. Çünkü o bir bomba değil yemeğin pistiğini haber veren bir alarmdır. Adamlar Parkera vurmaya başlarlar. Sekreter ise Parkerın üzerindeki cihaz sayesinde onun nerde olduğunu bulup oraya gider.

Oh Ri Jin Parkera bakar ve anlar ki gozler ses tonu aynı ama yine farklı biri vardır karşısında. Do Hyun kendine gelir ve olanları içkili olduğum için hatırlamıyorum deyip dinler. Oh Ri Jinin ailesi tehlikedir. Beraber plan yaparlar. Oh Ri Jin bağırır adam gelince Do Hyun adamı döver ve beraber çıkacaklarken adamın biri Oh Ri Jini rehin alır.

Bu sırada diğer bomba da geri sayın başlamıştır. Diğeri ile aynı zannedip umursamaz ama bomba gerçektir. Bomba patlar. Ceketin sahibi ise Oh Ri Jinin kardeşinin yanına gider. Ceketin her tarafı esrarla doludur. Oh Ri Onun ise arkadaşları hep polistir ve adam yakalanır. Do Hyun ise patlamaların içinden Oh Ri Jini kurtarır. Hastaneye geldiklerinde Do Hyun özür diler ve tam kendine gelmeden hastaneden çıkar. Do Hyun ise bekletilen toplantıya tam da bitirelim dendiği anda yaralı da olsa yetişir.

Super bir konuşma ile her şey değişebilir imkanlar kişiler ama çaba azim ruh her zaman vardır der. Bu sırada elinden kan sızıyordur ve kıskanç kuzeni bunu görmüştür. Herkes konuşmayı alkışlar. Büyükannesi ile tek kalınca ilk gününde geç kaldın deyip tokat atar. Ne olursa olsun bu şirketi koruyacaksın diye bağırır. Büyükannesi baban kazada seni koruyacağım diye kendi canını verdi her şeyden sen sorumlusu oğlumu aldın der.

Henüz yayınlanmamıştır.
Etiketler: Sil Baştan 3. Bölüm Özeti, Sil Baştan 3. Bölümde Neler Olacak? Eklenme Tarihi: 2 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.