Sil Baştan(Kill Me Heal Me) Dizisi(Kanal 7) Ne Zaman Bitecek? Kaç Bölüm Yayınlanacak? – DiziHaberci

23


Hint dizileri ile adından söz ettire ve bir çok izleyiciyi ekranlara kilitlemeyi başaran Kanal 7 şimdi farklı bir konsept ile evlerimize konuk oluyor. Kore dizileri ile ekranlarımızı zenginleştirecek olan kanal, ilk adımını Sil Baştan isimli Kore dizisi ile yapıyor. Orijinal adı “Kill Me Heal Me” olan dizi ülkemizde Sil Baştan ismi ile ekranlara gelecek. Peki çiçeği burnunda Kore dizisi Sil Baştan ülkemizde ne kadar, kaç bölüm yayınlanacak? Ne zaman final yapacak?

Kore’de yayınlandığı dönemde bir çok ödül alan dizi Sil Baştan ülkemizde de gösterime girdi. Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşan dizinin oyuncu kadrosunda da ünlü isimler yer alıyor. Dizi orijinal hali ile Kore’de 20 bölüm olarak yayınlanmış ve yaklaşık 2 ay sürmüştür. Peki ülkemizde kaç bölüm yayınlanacak, ne zaman final yapacak?

Öncelikle şunu söylemek lazım. Orijinal ismi Kil me Heal me Güney Kore’de 60 dakikalık bölümler halinde 20 bölüm yayınlanmış ve yaklaşık 2 ay sürmüştür. Ülkemizde de 60 dakikalık yayınlanan dizi hergün saat 19.00’da ekranlara gelmektedir. Ülkemizde daha kısa sürecek olan dizi yaklaşık 3 hafta sonra final yapacak. Sonuç olarak dizi Temmuz ayı içerisinde final yapacaktır. Peki kısaca dizinin konusuna değincek olursak;

Varlıklı bir ailede büyüyen Cha Do-Hyun karakteri, çocukluğunda geçirdiği bir travma sonucunda, çoklu kişilik bozukluğu yaşamaya başlar. Yedi farklı kişiliğe sahip olan Cha Do-Hyun’un hayatı, Oh Ri Jin karakteri ile tanıştığında değişir. Oh Ri Jin ise Cha Do-Hyun’ın yedi kişiliğine birden hükmetmeye kararlı bir psikiyatri doktorudur. Mesleğinin ilk yıllarında olan Oh Ri Jin, hastaneden kaçan hastasını bulmak için gittiği kulüpte Cha Do-Hyun ile tanışır. Anında farklı kişilikler arasında geçişler yapan Cha Do-Hyun, Se Gi karakterine büründüğü sırada Oh Ri Ji’ye ilk görüşte âşık olur.

Etiketler: sil baştan kaç bölüm, Sil baştan ne zaman final
Eklenme Tarihi: 26 Haziran 2018

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = “//connect.facebook.net/tr_TR/sdk.js#xfbml=1&version=v2.4&appId=”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));


Leave A Reply

Your email address will not be published.