Şöhret Kafası (Eser Yenenler) Programı Başvuru Katılım İletişim Telefon

11
Temmuz ayında kanal D ekranlarında yep yeni bir show programı başlıyor. Şöhret Kafası (Eser Yenenler) Programı Başvuru Katılım İletişim Telefonu whatshapp hattı veya programa katılımcı olarak gelmek katılmak için neler gerekiyor bu konuda sizlere yardımcı olacağız.
Kanal D ekranlarının 9 Temmuz tarihinde başlayacak olan yeni eğlence programı Şöhret Kafası yayın hayatına başlıyor. Eser Yenenler’in sunuculuğunda başlayacak olan be yeni program ilk bölümüyle 9 Temmuz Pazartesi 20:00’da Kanal D’de başlıyor.
Şöhret Kafası (Eser Yenenler) Programı Başvuru Katılım için herhangi bir şart gerekmiyor. Kanal D iletişim numaralarını arayarak katılımcı veya izleyici olarak katılmak istediğinizi kaç kişi ile geleceğinizi yazmanız yeterli.. Kanal D den alacağınız katılım randevusu ile dilediğiniz zaman gelip eşiniz dostunuz veya arkadaşınızla programa gelebilirsiniz.
Şöhret Kafası (Eser Yenenler) Programı güzel sloganı ile başlıyor.. Açılsın kapılar, yansın ışıklar, tutulsun nefesler o geliyor; eğlence ve rekabete yeni bir soluk katmaya geliyor! Şöhret Kafası, 9 Temmuz Pazartesi Kanal D’de başlıyor! Şöhret Kafası (Eser Yenenler) Programı Başvuru Katılım İletişim Telefonu: 0 (212) 478 00 88


Leave A Reply

Your email address will not be published.