Şok 13 Haziran 2018 Aktüel İndirim Kataloğu

7Şok 13 Haziran 2018 insert detayları radyo, televizyon ve gazeteler haricinde dijital ortamda da market yetkilileri tarafından paylaşılmıştır. Bu noktada sizler için her hafta Şok’da bu hafta ne var sorusuna cevap veriyoruz.

Şok 13 Haziran 2018 insert detayları radyo, televizyon ve gazeteler haricinde dijital ortamda da market yetkilileri tarafından paylaşılmıştır. Bu noktada sizler için her hafta Şok’da bu hafta ne var sorusuna cevap verdiğimiz gibi detaylı bir analiz yazısı hazırlayarak, rakip ucuz marketlerle fiyat karşılaştırmalarını evinizden dahi çıkmadan yapabilmenizi ve alım listenizi oluşturmanızı sağlayacağız. Bu hafta indirim fırsatlarında dikkatimizi çeken en önemli detay şüphesiz marketin diğerlerinden farklı olarak bir alana bir bedava ve bir ürün alana ikincisi yarı fiyatına gibi farklı kampanyalara yer vermiyor olmasıdır. Geçtiğimiz indirim kampanyasında da bu şekilde farklılıklar ile karşılaşmamış olmamız bizleri şaşırtmış olsa da umuyoruz gelecek ŞOK Aktüel Ürün kataloglarında yine bu tarz uygulamalara yer verilir. Çünkü bu aksiyonlar insanların ilgilerini gerçekten çektiği gibi, ürünlerde gerçek fırsatlar yakalanmasını da sağlamaktadır. İnceleme yazılarımızın hemen altında yer alan yorum bölümlerindeki talepler de bu doğrultudadır.
Bahsedilen uygulamalara yer verilmiyor olsa da farkın büyüğünün Şok market 13 Haziran 2018 içeriğinde de devam ettiğini ve bazı kategoriler haricinde kampanya süresince market genelinde gerçekleştirilecek olan 25 TL ve üzeri alışverişlerde bir ürünün çok cazip fiyatlara sunulması fazlasıyla avantajlıdır. Bu ürünün gerçekten genel ihtiyaca uygun olarak seçilmesi de marketlerde istenen yoğunlukların sağlanması açısından önemlidir. Şok Aktüel katalog detaylarında bu hafta 25 TL ve üzeri alışverişlerde Yudum Kızartma Ustası 2 Litre 12 TL’den müşterilerin beğenisine sunulacaktır. Ürünlerin marketlerin fiziki alt yapılarının durumu nedeniyle sınırlı stoklarla satışta olacağı ve bu nedenle fırsatı kaçırmamak adına aceleci davranılması gerektiğini de eklemeden geçmeyelim. Marketler tarafından düzenlenen kampanyalar her hafta geleneksel bir hale gelmiş ve liste içeriklerinin geneli avantajlı fiyatlar doğuruyor olsa da bazıları var ki diğerlerine nazaran çok daha uygun fiyatlarla listelenmektedir. Haftanın ürünü kategorisinde ele aldığımız bu ürünleri sizler için market ürün inceleme kategorisinde de daha detaylı bir şekilde ele alıyoruz. Bu incelemelerdeki amacımız genellikle kendi deneyimlerimizden ve bunu sağlayamıyorsak yakın çevremizdekilerin kullanım deneyimlerinden elde ettiklerimiz verileri objektif olarak sizlerle paylaşabilmektir. Ürünlerden beklentilerimizi, beklentilerimizi karşılamayan noktalarını ve beklentilerimizin çok üstünde olan noktalarını bu sayede sizlerle paylaşıyoruz.

Şok aktüel 13 Haziran 2018 içeriklerinde haftanın ürünleri olarak ele alacağımız listenin detaylarında Baskılı Halı, yaz aylarının vazgeçilmezi Dijitsu Vantilatör, Halatlı Tavan Sarkıt Lamba ve Arzum Seramik Tabanlı Ütü gibi içerikler yer almaktadır. Özellikle Dijitsu markasına ait vantilatör fiyat ve performans açısından incelendiğinde detaylarına bakmadan dahi alım açısından avantajlı olduğunu ve genel ihtiyaç duyulan sezonluk bir ürün olması nedeniyle çok kısa sürelerde tükenebileceğini, bu nedenle ihtiyacınız olması durumunda çok hızlı olmanızın yararınıza olacağından bahsedebiliriz. Gelecek haftalarda yayınlanacak olan ŞOK Aktüel Ürün içeriklerinde taleplerinize yer verilmesini istiyorsanız ihtiyacınız olan ürünleri müşteri hizmetleri birimlerinin dikkatini çekmek üzere en altta yer alan yorum bölümü ile belirtebilirsiniz.
Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.


Şok 13 Haziran 2018 Aktüel İndirim Kataloğu

Leave A Reply

Your email address will not be published.