Survivor 2018 13 Şubat Salı Var Mı Yok Mu? Yayın Akışı – DiziHaberci

5


Survivor ilk hafta 3. bölümü ve ödül oyunuyla 13 Şubat salı var mı yok mu? Heyecanla beklenen yarışmanın takipçileri survivor 2018 bu akşam var mı yok mu sorularına yanıt aradı. Nefes kesen yarışların yaşandığı Survivior 2018 13 şubat salı var mı yok mu ? İşte detaylar…

Merakla beklenen yarışma 10 şubat cumartesi yayın hayatına merhaba dedi. Yediden yetmişe herkesin heyecanla izlediği Survivor 2018 13 şubat salı (bu akşam) yeni bölümü ile ekrana gelecek. Yarışmanın ilk bölümünde Hakan Hatipoğlu, Turabi ile yaşanması olası bir gerginliği engellemek için gönüllüler takımına geçmişti. Ada konseyi öncesinde Hakan ve Turabi arasında beklenen kavganın gerçekleştiği görülüyor. Takımların ayrılmasına rağmen Hakan ve Turabi neden kavga etti? İkilinin arasındaki gerginliğin sebebi ne?
Tıkla>>>  Survivor 2018 MixStar Ünlüler Kadrosunda Kimler Var?

Survivor 2018’in ilk ödül oyunu baraka ve yatakları Allstar takımı kazanırken ardından oynanan yemek ödülünü gönüllüler kazandı. Survivor 11 şubat 2. bölüm, yine kıyasıya mücadeleyle devam etti. Ve ödülün sahibi ilk oyunda gönüllüler olurken 2. oyunu Allstar kazandı.

Merakla beklenen Survivor 2018 bu akşam tüm heyecanıyla kaldığı yerden devam edecek. Ada konseyi öncesinde Hakan ve Turabi’nin gerginliği yarışmaya damga vuracak. Olayların detayları ve Acun’un önemli açıklamalarıyla Survivor 2018 13 şubat salı ekrana gelecek. Böylece Survivor 2018 13 şubat var mı yok mu sorularının yanıtını sizler için paylaşmış olduk.
Tıkla>>>  Survivor 2018 MixStar Gönüllüler Kadrosu Kim Kimdir?
Her fırsatta bu yıl hem oyunlar hemde ödüller konusunda çıtayı yükselttiklerini söyleyen Acun Ilıcalı izleyenlerin heyecanını daha da artırdı.
Tansiyonun ve heyecanın giderek arttığı Survivor 2018 3. bölümü ile ekranlara gelecek. Tv8 yayın akışına bakıldığında 15, 16 17 şubat aynı saatlerde ekrana gelmeye devam edecek.

 

Etiketler: survivior 2018 bu akşam var mı yok mu, survivor 2018 13 şubat salı var mı yok mu, Survivor 2018 13 şubat yayınlanacak mı Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2018

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = “//connect.facebook.net/tr_TR/sdk.js#xfbml=1&version=v2.4&appId=”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));


Leave A Reply

Your email address will not be published.