Survivor 2018 5 Mayıs Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Survivor 2018 63. Bölüm Fragmanı

27


Survivor 2018 de yine yarışmacıların ve Survivor 2018’in kaderini belirleyecek bir dokunulmazlık oyunu daha oynanacak. Bilindiği üzere Survivor 2018’de geçen hafta ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler ikinci dokunulmazlık oyununu ise ünlüler kaybetmişti ve elem konseyinde iki takımdan da adaylar vardı; ancak adaya veda eden bu sezon Survivor 2018’de varlık gösteremeyen Yiğit olmuştu.

Survivor 2018 5 Mayıs cumartesi akşamı haftanın ilk dokunulmazlık oyununu oynanacak. Survivor 2018 4 Mayıs cuma akşamı dokunulmazlık öncesi moral depolayan bir Ünlüler takımı gördük; Ünlüler takımı için Survivor 2018’e geri döndü bile diyebiliriz; zira bira ara Gönüllüler’in üstünlüğünü kabul etmiş gibi görünün bir ünlüler takımı vardı. Özellikle Turbo Turabi’nin de takıma dönmesi ile Ünlüler’de her şey yolunda gidiyor denebilir; çünkü kazanmaya devam ediyorlar

Survivor 2018’de her şey yalan dokunulmazlık oyunları gerçektir; bunun bilincinde olan Gönüllüler takımı bir önceki günkü kaybı unutum dokunulmazlığı odaklanmak zorunda; gerçekte ise Gönüllüler bir takım bile olamadılar; zira takım içinde hala gruplaşmalar devam ediyor. Haftaya Survivor 2018’de birleşme partisi olacak ama hala Gönüllüler kendi içinde birleşemedi nasıl Ünlüler ile birleşecek.

Survivor 2018 Gönüllüler’in bir takım olamamasında en önemli iki etken Hakan ve Nagehan. Eğer benim tahminim Survivor 2018’de Hakan ve Nagehan önce giderse ki bu imkansız Gönüllüler Ünlüler’den çok daha üstün bir takım olacaktır.
Survivor 2018’de dokunulmazlık oyunları sonrası Sema’nın eli alçıya alınacak ve Sema en az 5 oyunda takımı adına yarışmaya çıkamayacak. Bilindiği üzere Sema kaybedilen bir oyun sonrası barakaya yumruk atmış ve parmağını çatlatmıştı.

Survivor 2018 63. Bölüm’de Murat Ceylan’dan Ümit Karan’a Ağır Sitem
Survivor 2018 63. Bölüm de Ümit Karan arkadaşlığı dostluğu hatta abiliği unutup kendisine abi diyenlere karşı adaletsizce taktikler uyguluyor planlar yapıyor. Oyunda Murat Ceylan atışını yapmış hatta atmışken bile atamıyor atamadı atamayacak gibi sözler söylemesi tabi ki Murat Ceylan’ın abim dediği adamdan beklemediği şeyler. Murat Ceylan’da sadece buna sitem etti. 

Survivor 2018 63. Bölüm Fragmanı

PArt 1

PArt 2


Leave A Reply

Your email address will not be published.