Survivor 2018 74. Bölüm Fragmanı 18 Mayıs Ödülü Kim Aldı? Ödül Ne?

7


Survivor 2018 de 74. bölüm heyecanı 18 mayıs cuma akşamı yaşanacak. Survivor 2018’de takımlar birleşme partisinden sonra bir birlerine denk olarak yarışmaya devam ediyor. Bazen oluyor Ünlüler farklı kazanıyor bazen oluyor Gönüllüler farklı kazanıyor. Bu oyunlardan biri de Survivor 2018 17 mayıs perşembe akşamı oynanan ödül oyununda gerçekleşti. Son haftaların favori takımı Gönüllüler öyle bir fark yedi ki herkesin ağzı açık kaldı.

Diziseti.tv’yi takip edenler bilir. Benim havuz oyunlarında favorim her zaman Gönüllüler olmuştur; ama Hakan havuz oyunları için Turabi’ye bir taktik vermiş artık ne dediyse doğru düzgün yüzemeyen Turabi havuz oyununda rakipsiz olan isimlerden biri Hakan’ı yendi. Hakan’da şaşırdı Turabi’ye sayı verdiğine ama skor Survivor 2018 tarihinde görülmemiş bir farkta 10-1.

Survivor 2018’de 17 mayıs akşamı oynan iletişim oyunu ise çok çekişmeli geçti. İki takımda elinden gelenin en iyisini yaptı ama ne yazık ki kazanan bayrak oyununda Gönüllüler oldu. Ödül ise arkadaşlarından gelen videolu mesajdı.

Survivor 2018’de ödüller artık git gide büyüyor. Artık ödüller dışarıda yemek yemeye kadar ilerledi. Zira Ünlüler’in ödülü restoranda bonfilo et mangaldı. Survivor 2018’de ödüller büyüdükçe rekabet de artıyor.
Survivor 2018’e Mustafa Kemal Hareketleri ile Damga Vurdu
Survivor 2018 Mustafa Kılıç’ın garip ve dengesiz hareketleri devam ediyor. Mustafa Kemal Kıbrıs’a kadar bir oylama olmayacağını düşündüğü için garip hareketler yapmaya devam ediyor. Ben şahsen oylama olsa asla Mustafa Kemal’e oy vermem zira ne olduğu belli değil Mustafa Kemal büyük sms den sonra bir anda değişti. Zira Hilmi Cem ile oynadıktan sonra kullandığı F.ck You kelimesi 81 milyonun önünde Hilmi Cem’e söylemese bile ona yakışmadı. Hadi kavgada söylese anlarım ama sevinç olarak söylemesi saçmaydı.
Survivor 2018 18 mayıs Ödül Ne?
Survivor 2018 18 mayısta oynanacak ödül gerçekten çok büyük bir ödül zira Alp Kırşan ödülü görünce ben bile şaşırdım diyor.
Survivor 2018 74. Bölüm Fragmanı


Leave A Reply

Your email address will not be published.