Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…

2


Survivor 2018’d heyecan tüm hızıyla sürerken işle oldukça karışmış durumda. Fşnal haftası yaklaştıkça oyunlar artık bireysel döndü ve ortalık da arap saçına dönmüş oldu. Bundan sonra yarışmalar erkekler ve kadınlar olarak iki grup halinde sürecek. Dokunulmazlığı kazanan yarışmacı kendini garantiye aldıktan sonra bir yarışmacaıyı daha koruma altına alacak.

12 Haziran dokunulmazlık oyunu sonrası eleme adayları netleşmiş ve adaya veda edecek ismin kim olacağı büyük merak konusu olmuştu. Bu akşam yapılan oylamaya kalan üç isim Sema , Merve ve Hakan olmuştu. Üç önemli isimden birinin adaya veda edecek olması izleyiciler arasında büyük heyecan yarattı.

Eleme öncesi oynanan ödül oyunu heyecanlı olduğu kadar keyifli anlara sahne oldu.  Daha sonra yarışmacılar konseyde toplanarak sms sonuçlarını beklemeye başaldılar. Eleme sonuçları açıklandığında ise adaya veda eden isim  Merve oldu.

Bundan sonra Survivor’da haftada iki kez dokunulmazlık oyunu olacak. Survivor ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilir siniz. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

Etiketler: survivor 2018 13 haziran da kim elendi, survivor 2018 13 haziran eleme sonucu
Eklenme Tarihi: 14 Haziran 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.