Survivor 2018 Yağmur Kimdir (Yağmur Banda Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? )

23


Survivor 2018’de Yağmur Banda ilk bakışta en zayıf yarışmacı gibi duruyor; ancak Survivor 2018 tanıtımında adımdan değil benden sonra kopacak fırtınalardan korksunlar dedi. Bakalım Survivor 2018’de yarışmacı olarak katılacak Yağmur Banda kimdir yakından bakalım

Yağmur Banda 1998 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir ve sadece 19 yaşındadır. Genç yaşına rağmen oldukça deneyimli bir isimdir. İzmir büyük şehir belediyesi Taekwondo takımında yer almaktadır. Yağmur Banda 55 kilodur. Yağmur Banda’nın en büyük başarısı 2012 yılında kazanmış olduğu Taekwondo  Türkiye şampiyonluğudur.

Aslında Taekwondo’da da Yağmur Banda çok yenidir. Yağmur Banda Taekwondo’nun yanı sıra bir çok spor dalında da kendine çok güvenmektedir. En önemli becerilerinden biri de yüzme konusundadır. Çok dayanıklı bir sporcu olan Yağmur Banda Survivor 2018’de en çok zorlanacak isim de olacak zira yaşı çok genç ve çok çıt kırıldım. 2006 yılıda Taekwondoya başlayan Yağmur Banda 11 yıldır bu spor ile uğraşmaktadır.
Yağmur Banda sporcu kişiliğinin yanında güzelliği ile de Survivor 2018’e katkı sağlayacak zira Yağmur Banda’nın bir çok fan sayfası da bulunmakta. Özellikle Yağmur’un güzelliği her ortamda dile getirilmekte. Yağmur Banda giyinmeyi ve kendine bakmayı da çok seviyor.

Yağmur Banda bu güzelliği ile ilerleyen yıllarda belki sporsal anlamda kendini dünyaya tanıtamasa da ekranlarda onu bu güzelliği ile daha çok görecek gibiyiz.   
Yağmur Banda Survivor için Dominik cumhuriyetine giderken Sosyal Medya’dan aşağıda ki açıklamayı yapmıştır.

İzmir’de başlayan hırslı yolculuğumun sonundayım.. Dominik Cumhuriyetine hakim olmaya gidiyorum.. Hayatım boyunca istediğim herşeyi emek vererek başardım.. Ve bu yola hedeflerim için çıktım. Beni tanımadan, görmeden seven tüm takipçilerim, her an destekçim olan ailem ve arkadaşlarım, bundan sonraki etapta desteğinize daha fazla ihtiyacım olacak..Sizleri cok seviyorum.Ben kendime güveniyorum siz de güveninizi eksik etmeyin..
 


Leave A Reply

Your email address will not be published.