SURVIVOR SEMA AYDEMİR APAK KİMDİR ?

27


43 dakika ago
Genel, SURVIVOR

3 Views

SURVIVOR SEMA APAK AYDEMİR KİMDİR ? Milli atlet Sema Apak yada Sema Aydemir Apak olarakta tanıdığımız ünlümüz geçen sezonun yanı sıra Survivor 2018 de de ekranlarda olmaya devam edecek.
1985 yılı 17 ağustos ayında dünyaya gelen Sema Bursa doğumludur. Boyu 1.69 olan Sema 54 kilo ağırlğındadır. Atina da yapılan Olimpiyat Oyunlarında derece yapa Eşref Apak ile evlenmiştir. Ali adında bir oğlu bulunmaktadır. fakat survıvor öncesinde eşiyle anlaşmalı olarak boşanan sema şu an bekar bir kadındır.Milli sporcu olarak katıldığı 400 metre engelli yarışlarda tanıdığımız Sema geçtiğimiz yıllarda Heptation branşında da birçok başarıya imza atmıştır. Kısa mesafe koşucusu olan Sema 2012 de Londora Yaz Olimpiyatlarında 4*400 metre bayrak yarışında bulunmuştur. 400 Metre Engelli Yarışlarında Ankara da 2012 yılında yapılan yarışma sırasında 56.62 saniyelik süre ile en iyi derecesini elde etmiştir. Avrupa Çoklu Branşlar Şampiyonası’nın İkinci Liginde Heptatlon dalında 2005 senesinde ve 2006 senesinde bulunmaktadır. Bu yarışmadan da önce 22. 19. olarak ayrılmıştır. İzmirde yapılan Avrupa Takımlar Şampiyonasından 1. ligte 4*100 metre bayrak yarışında bulunmuş ve türkiye rekonu kırmıştır. 44.71 saniyede yarışı tamamlayan Sema Apak bir kez daha kendini kanıtlamıştır.

Sporcu olmanın faydasını yarışmada fazlasıyla gören Sema Apak bütün sporcu kişiliğinin yanında çok iyi ve ilgili bir annedir. Geçen sezon olduğu gibi Survivor un yeni sezonunda da Survıvor Sema olarak ekranlarda olmaya devam edicektir.
SURVIVOR SEMA APAK AYDEMİR KİMDİR ?

Check Also

SURVIVOR HİLMİ CEM KİMDİR ?  Tam adı Hilmi Cem İntepe olan 1992 yılında muğlada doğmuştur. …


Leave A Reply

Your email address will not be published.