Taşeron Başvuru Sonucu İtirazlarında İlk Kesin Liste Açıklandı

3


Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde Malatya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü taşeronda çalışan işçilerin sürekli işçi kadrolarına geçişi kesin başvuru sonuçlarını açıkladığını duyurdu.

696 Sayılı KHK’nin 127 maddesinin geçici 23 ve 24. maddesi gereği Malatya  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Bağlı kuruluşlarında hizmet alım sözleşmesi kapsamında olup; taşeronda çalışan işçilerin sürekli  işçi kadrolarına geçişi başvuru sonuçlarına dair listeye aşağıdaki bağlantıdan ayrıca ulaşabilirsiniz.

Tespit komisyonumuzca yapılan inceleme neticesinde aranılan şartları taşıdığı ve sınava girmeye hak kazananlar kesin listesi kapsamında müdürlükler de açıklandı.

Malatya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Şiddet Önleme ve izleme Merkezi Müdürlüğü, Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü, MGAD Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü, Huzurevi Müdürlüğü, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü, Malatya Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü, Kadın Konukevi Müdürlüğü, Battalgazi Sosyal Hizmet Merkezi’ndeki 331 taşeron işçi kesin listede kabul edildi. Başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ. Taşeron kesin liste öncesi hazırlanan kabul ve red listeleri için TIKLAYINIZ.
http://www.mymemur.com.tr/taseron-basvurusunda-itiraz-sonucu-ilk-kesin-liste-aciklandi-94901h.htm

Leave A Reply

Your email address will not be published.