Tehlikeli Karım 5.Bölüm Fragmanı | Fragmanlarım

5


Tehlikeli Karım 5.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Tehlikeli Karım dizisinin yeni bölümü 22 Nisan Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir ve Mustafa Üstündağ gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Tehlikeli Karım bu hafta yayınlanacak mı?Türkiye’de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/pz9cvTehlikeli Karım son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.


Son bölümde neler yaşandı?Ölümün kıyısından bir kere daha dönen Alper artık bu evliliği bitirmeye kararlıdır.Fidye parasını Çınar’dan alıp, Seda ile birlikte yeni bir hayata adım atmayı planlar. Diğer yandan; ortada başıboş dolaşan 5 milyonun peşine pek çok kişi takılmıştır. Bütün bu köşe kapmaca bir kişinin ölümüyle sonuçlanır. Artık ortada gerçek bir ceset vardır.


Leave A Reply

Your email address will not be published.