Trakya Üniversitesi 13 kişi Sağlık Teknikeri ve Hemşire Alımı

0


Trakya Üniversitesi Hastanelerinde görevlendirilmek üzere DPB 19 Şubat 2018 de 1 kişi sağlık teknikeri ve 12 kişi hemşire alım ilanı yayınladı. Başvuracak adaylar Lise, Önlisans ve Lisans mezunu olması gerekmektedir. Başvuru son tarih 02 Mart 2018 olarak açıklanmıştır. Alımlar Kamu Personeli Seçme Sınavı puan sıralamasına göre yapılacaktır.

Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına (Edirne) şahsen başvurmaları gerekmektedir. (Başvuru sırasında Beyan Formu doldurulacağından posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.) Adaylar belirtilen unvanlardan yalnızca birine başvuru yapabilirler.

12 Hemşire alımı için Hemşirelik Bölümü Ortaöğretim kurumlarının Hemşirelik alanından veya Lisans mezun olması şart. Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikasına sahip olmak ve Yenidoğan Yoğun Bakım konusunda en az 1 yıl tecrübeli olmak. Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikasına sahip olmak ve Koroner Yoğun Bakım konusunda en az 1 yıl tecrübeli olmak.

1 kişi sağlık teknikeri alımı için Anestezi Önlisans bölümlerinden mezun olan adaylar başvuru yapabilir.

Başvuru Kimlik Belgesi fotokopisi, Diploma veya çıkış belgelerinin fotokopisi, Başvurulan ünvan için istenmiş ise sertifika fotokopisi veya çalışmaya ilişkin belge olması gerekmektedir. 2016 KPSSP3 puanını gösteren belge ( Lisans mezunları için), 2016 KPSSP93 puanını gösteren belge ( Ön lisans mezunları için), 2016 KPSSP94 puanını gösteren belge (Ortaöğretim mezunlar için) ve 1 adet fotoğraf ile başvuru yapılabilir.
http://www.isilanlarikariyer.com/trakya-universitesi-13-kisi-saglik-teknikeri-ve-hemsire-alimi-5206h.htm

Leave A Reply

Your email address will not be published.