TÜBİTAK Önlisans ve Lisans Mezunu 172 Personel Alımı Başvuru Son Günü

5


TÜBİTAK tarafından yapılacak 172 personel alımı başvuruları yarın sona eriyor. TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsünde (SAGE) istihdam edilmek üzere önlisans ve lisans mezunu 172 personel alımı yapılacak. Adaylar başvurularını 29 Mart 2018 tarihi saat 17:00’ye kadar yapabilecekler.

TÜBİTAK 172 personel alımında önlisans mezunlarının başvuru yapabileceği 32, lisans mezunlarının başvuru yapabileceği 140 pozisyon bulunuyor. Başvurular yalnızca TÜBİTAK SAGE internet adresinde yer alan kariyer sayfasından yapılacak.

TÜBİTAK personel alımı genel başvuru şartları arasında kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak, askerlikle ilişiği bulunmamak, adli sicil kaydı bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak yer alıyor. KPSS şartı aranmayacak.

AR-GE teknisyeni pozisyonuna yapılacak alımlarda önlisans düzeyinde makina, makina resim ve konstrüksiyon, mekatronik, bilgisayar, bilgisayar programcılığı, elektrik, elektronik gibi onlarca bölümden birinden mezun olmak gerekiyor.

Araştırmacı pozisyonları için yapılacak alımlarda ise Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Makina Mühendisliği, bilgisayar mühendisliği gibi bölümlerin birinden mezun olmak gerekiyor. Önlisans mezunu ilan metni için TIKLAYINIZ. Lisans mezunu pozisyonların ilan metni için TIKLAYINIZ.


http://www.mymemur.com.tr/tubitak-onlisans-ve-lisans-mezunu-172-personel-alimi-basvurulari-sona-eriyor-96734h.htm

Leave A Reply

Your email address will not be published.