Türk Kızılayı Şubat Ayı Personel Alım İlanı Yayımlandı

9Türk Kızılayı kariyer siteleri üzerinden yayımladığı personel alım ilanında Şubat ayının girmesinin ardından güncellemeye gitti.

Güncellenen personel alım ilanına göre, farklı eğitim seviyelerinden mezun olmuş adayların başvuruda bulunabileceği çok sayıda kadrodan alım yapılacağı duyuruldu. 

Söz konusu alım ilanlarında yer alan açık pozisyonlar şöyle,

ALIM YAPILACAĞI AÇIKLANAN PERSONEL ALIM İLANLARI

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel ve işçi alım ilanına yukarıda da belirttiğimiz gibi farklı eğitim seviyelerinden mezun olmuş adaylar başvuru yapabilecekler. 

Ankara, Gaziantep, İstanbul, Adana, Bursa, İzmir, Konya, Mersin, Kütahya, Kahramanmaraş, Kayseri, ve Osmaniye başta olmak üzere kurumun çok sayıda şehirde bulunan birimlerine yapılacağı açıklana personel alımları 14 farklı pozisyondan yapılacak.

En az lise mezunu adayların başvuruda bulunabileceği ilanlarda yer alan boş kadrolar arasında, Gençlik Çalışanı, Program Asistanı, Doktor, Proje Yönetim Uzmanı, Süreç Geliştirme & Kalite Yönetimi Uzmanı, Strateji Yönetimi Uzmanı, Uyum – Geçim Kaynağını Geliştirme Program Asistanı, İdari ve Mali İşler Asistanı, Sağlık Uzmanı, Bölge İhracat / Satış Yöneticisi pozisyonları bulunuyor.

İLANA BAŞVURU KOŞULLARI

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan ilan metninde yer alan başvuru koşullarını aşağıda siz takipçilerimize aktarıyoruz.

“Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, açık pozisyonların gerektirdiği eğitim seviyesinden mezun olması (ilanda lise, önliasns ve lisans mezunu adayların başvuruda bulunabileceği kadrolar yer almaktadır), erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması, yapmış sayılması veya tecilli olması, takım çalışmasına uyumlu, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip olması, seyahat engelinin bulunmaması, etkili iletişim becerilerine sahip olması, bilgisayar MS Office programlarına hakim olması ve sosyal sorumluluk sahibi olması ve görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak” 

İLANA BAŞVURU NE ZAMAN SONRA ERECEK?

Türk Kızılayı personel alım ilanlarını kariyer siteleri üzerinden yayımlıyor. İlanda yer alan kadrolara başvuru yapacak adaylar, başvurularını ilanın yayımlandığı site aracılığıyla yapacaklardır. 

İlana başvuru için vermiş oluğumuz bağlantıyı kopyalayıp adres satırına yapıştırdığınızda ilanlara ulaşırsınız. 

İlana başvuru için; https://goo.gl/NEYi6X

Kamupersoneli.net – ANKARA


https://www.kamupersoneli.net/ozel-sektor-is-ilanlari/turk-kizilayi-subat-ayi-personel-alim-ilani-yayimlandi-h41800.html

Leave A Reply

Your email address will not be published.