Türkiye Halk Sağlığı Kurumu KPSS 2013/1 Sağlık Teknikeri Kadroları İçin Yeniden Tercih Atama Sonuçları

1


Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı tarafından KPSS-2013/1 Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı sağlık teknikeri kadroları için alınan yeni tercih işlemlerine göre yerleştirme sonuçları açıklandığını duyurdu.

Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS 2013/1 Tercih Kılavuzunda yer alan Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı Sağlık Teknikeri kadrolarına yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, yerleştirme sonuçlarına 5 Şubat 2018 tarihinde itibaren T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin Sonuç internet adresinden erişebilecekleri belirtildi.

Adayların dikkatine; Tarayıcınızın adres satırı https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID= ile başlamıyorsa TC kimlik numaranızı ve şifrenizi kesinlikle girmeyiniz.

Kişisel bilgi niteliğindeki TC kimlik numaranızın ve şifrenizin hiç kimse ile paylaşılmaması ve ÖSYM dışındaki sitelere girilmemesi gerekmektedir. Aksi durumda ortaya çıkabilecek olumsuzluklardan adayın kendisi sorumlu olacaktır.

KPSS-2013/1 Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı sağlık teknikeri kadroları için alınan yeni tercih işlemlerine göre yerleştirme sonuçları için TIKLAYINIZ.

 
http://www.mymemur.com.tr/kpss-20131-turkiye-halk-sagligi-kurumu-saglik-teknikeri-yeniden-tercih-memur-atama-so-94520h.htm

Leave A Reply

Your email address will not be published.