Yasak Elma Dizisi Cem Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagram Resimleri (Gün Akıncı)

3


Yasak Elma Dizisi pazartesi günlerine damga vurmaya devam ederken Söz ve Çukur dizilerine yaklaşan reytinglerin ardından dizide yüzler gülüyor. Kadroyu daha da güçlendirmek için Yasak Elma Dizisine yeni oyuncu takviyeleri yapılmaya başlandı. FOX’un Pazartesi akşamlarına damga vuran yeni dizisi Yasak Elma’ya yeni bir oyuncu daha geldi. Böylelikle reytinglerde istenen seviyenin üzerine çıkılmaya çalışılacak..
Peki Yasak Elma Dizisine yeni giren yakışıklı oyuncu kim. Yasak Elma Dizisine Cem karakteri olarak dahil olan ve oldukça yakışıklı olduğu gözlemlenen yeni oyuncu Cem karakteri ile ilgi odağı oldu. Yasak Elma Dizisi Cem rolünde izleyeceğimiz oyuncunun gerçek adı Gün Akıncı‘dır. Gün Akıncı tecrübeli ve daha önce farklı dizilerde rol almış bir oyuncudur. Yasak Elma Dizisi Cem rolü hakkında bilgileri aşağı yazacağız.
Fox tv ekranlarında devam eden Medyapım imzalı pazartesi dizisi Yasak Elmanın kadrosunda Onur Tuna, Sevda Erginci, Şevval Sam, Eda Ece ve Talat Bulut’un başrollerini paylaştığı diziye yeni dahil olan ‘Cem‘ karakteri son olarak Kırlangıç Fırtınası dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu Gün Akıncı dahil oluyor!  Yasak Elma dizisinde Gün Akıncı yani Cem karakteri, Zeynep ve Alihan’ın şirketine yurt dışından gelecek ve Zeynep karakteriyle yakınlaşacak.

Yasak Elma Dizisi Cem rolü Gün Akıncı Kimdir?  1988 yılında İstanbul’da doğmuş olan yakışıklı oyuncu İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliğinden mezun olmuştur. Gün Akıncı bir süre sonra modellik yapmaya başlamış ve çeşitli ajanslarda yer almıştır. Gün Akıncı oyuncu olmaya karar verdikten sonra çeşitli eğitimler almaya başlamıştır.Fox Tv’de Kırlangıç Fırtınası dizisinde ilk oyunculuk deneyimini kazanan oyuncu Yasak Elma Dizisinde Cem karakterine hayat verecektir. Yasak Elma Dizisi Cem rolündeki Gün Akınıyı merak edenler için İnstagram adresi: https://www.instagram.com/akincigun Gün Akıncı instagram resimleri:
Leave A Reply

Your email address will not be published.