Yemekteyiz 18 Mayıs Kim Kazandı? Haftanın Birincisi Kim Oldu?

7


Yemekteyiz Programının bu haftaki yarışmacıları Hakan Kaya, Tuğçe Sökesoğlu, Alev Borazan, Sümeyye Geçğün ve Koray Hatem oldu. Geçen haftaki yarışmacı Murat Özdemir’in kovulmasının ardından haftaya başlangıç yapan yarışmacılar hünerlerini sergilediler.

14 Mayıs Pazartesi günü yarışan Hakan Kaya yarışmacılardan toplamda 14 puan alarak yarışmayı tamamladı. Puanlamada Tuğçe Hanım’ın verdiği 2 puan gözlerden kaçmadı. 

15 Mayıs Salı günü yarışan kişi ise Tuğçe Sökesoğlu idi. Yarışmacıların kıyasıya eleştirileri sürerken Alev Hanım yemediği yemekler hakkında yorum yaptığı için Hakan Bey’in Alev Hanım’a sorduğu soru ortamı bir anda gerdi. Hakan Bey Alev Hanım’a kameralara mı oynuyorsunuz diye sordu. Alev Hanım buyrun cenaze namazına diyerek artist olmadığını ve kameralara oynamadığını söyledi. Yapılan puanlamanın ardından Tuğçe Hanım toplam 15 puan aldı. Tuğçe Hanım Hakan Bey den 2 puan aldı. 

16 Mayıs Çarşamba günü ise Alev Borazan yarıştı. Alev Hanım’ın menüsünü yetiştiremediği programda herkese taktığı lakaplarda günün konuşulan anları olarak kameralara yansıdı. Alev Hanım yapılan puanlamanın ardından toplam 11 puan aldı. 
17 Mayıs Perşembe günü Sümeyye Hanım yarıştı. Özellikle yaptığı çorba diğer yarışmacıların eleştiri bombardımanına maruz kaldı. Hakan Bey ve Tuğçe Hanım’ın Türk mutfağı tartışması güne damgasını vuran gelişmelerden. Sümeyye Hanım’ın yemekleri fazla beğenilmeyerek toplamda 11 puan aldı.
18 Mayıs Cuma günü son yarışmacı Koray Hatem yarışacak. Final günü de olan Cuma akşamında Koray Bey’in alacağı puan merak konusu. Yarışmada en yüksek puanı alan yarışmaı 10. 000 Liralık büyük ödülün sahibi olacak. Yapılan final programından sonra alınan puanlar ve 1. hakkında bilgi verilecektir. Yemekteyiz Onur Büyüktopçu’nun sunumuyla TV 8 de saat 15:45 te….
Yemekteyiz Final Bölümü Tanıtımı


Leave A Reply

Your email address will not be published.